Kategorijos
Kaip pasirinkti biuro kėdę
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Biuro kėdės 24/7

Biuro kėdės 24/7

Kėdės naudojamoms 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Jos specialiai sukurtos taip, kad išsilaikytų ilgiau ir geriau nei tradicinės biuro kėdės, o taip pat užtikrina didesnį komfortą nei bet kurios kitos biuro kėdės.

Aktyvūs filtrai

Patvarumas nuolatiniam naudojimui
Gali atlaikyti nuolatinį naudojimą ir didelį svorį
Pritaikymas didelę apkrovą patiriančioms, visą parą naudojamoms darbo vietoms
Atsparumas atlaikantis daugelį pamainų, sezonų ir metų bei besikeičiantį personalą
Ilgaamžiškumas reiškia, kad jums nebereikia keisti kėdžių kas kelerius metus
Fizinė pagalba, leidžianti darbuotojams susikaupti

kėdės sukurtos kaip inžinerijos ir gamybos patirties bei natūralios žmogaus anatomijos, biofizikos ir biomechanikos derinys.

sukurta taip, kad atitiktų natūralią stuburo ir dubens formą, kad biuro kėdės tiktų daugeliui vartotojų ilgam komfortiškam ir nevarginančiam sėdėjimui.

suprojektuota ir testuota kiekviena kėdė, kad parodytų jų, kaip ergonomiškos biuro kėdės, pranašumus.

Kiekviena kėdė praeina išsamius bandymus, kad būtų sertifikuota intensyviam naudojimui 24 valandas ir 7 dienas per savaitę. 

Iš esmės visur, kur reikia sėdėti visą parą, visą parą naudojamos biuro kėdės yra puikus sprendimas. Mūsų 24/7 darbo kėdės įsigytos ir naudojamos ir ypač vertinamos Bendro pagalbos centro 112 operatorių, apsaugos budėtojų "Grifas AG" priešgaisrinės apsaugos tarnybos, policijos budėtojų. Tokiose ir kitose darbo vietose mūsų visą parą naudojamos kėdės užtikrina neprilygstamą ilgaamžiškumą, ilgesnį patogų sėdėjimą ir didelį atlaikomą svorį.

cookie Slapukų sutikimas