• −40%
Biuro kėdžių linija | POINT 24H
  • Biuro kėdžių linija | POINT 24H
  • Biuro kėdžių linija | POINT 24H
  • Biuro kėdžių linija | POINT 24H
  • Biuro kėdžių linija | POINT 24H
  • Biuro kėdžių linija | POINT 24H

Biuro kėdžių linija | POINT 24H

499,20 € Sutaupote 40%
832,00 €
stiprios kėdės

24 valandų kėdė POINT atlaikanti iki 150 kg kūno svorį. 

Pasukama kėdė, sukurta naudoti 24 valandas per parą dirbant keliomis pamainomis. Ji patiria beveik 5 kartus didesnę apkrovą, nei įprastas biuro kėdė skirta dirbti darbo dienos valandas. Dėl šios priežasties jis turi būti ne tik stabili ir patikima, bet ir paprastai bei greitai pritaikomas prie individualių įvairių vartotojų poreikių.

  • Lengva užsakyti ir įsigyti Greitas pristatymas
  • 100% saugūs mokėjimai Sąskaitos faktūros įmonėms
  • 24/7 prieinamas aptarnavimas
  • 7 metų garantija mūsų prekėms

Kėdžių rojus parduotuvė

Biuro kėdžių parduotuvė
Linkmenų g. 17, Vilnius 09300
Tel.: +370 682 355 65
El. paštas: info@kedziurojus.lt
 
sertifikuotos kedes

Sinchroninis mechanizmas – funkcijos:

– laisvas svyravimas,
– sinchroninis sėdynės ir atlošo pasvyrimas,
– maksimalus atlošo pasvyrimo kampas - 20°,
– maksimalus sėdynės pasvyrimo kampas - 6.5°,
– atlošas fiksuojasi 4-iose pozicijose,
– automatinis svyravimo stiprumo nustatymas pagal sėdinčiojo svorį su galimybe papildomai reguliuoti stiprumą rankenėlės esančios po sėdyne pagalba,
– sėdynės gylio reguliavimas 100 mm, galimybė užfiksuoti sėdėnės gylį 11-koje padėčių,
– "Anti-Shock" funkcija – tai funkcija, apsauganti sėdinčiojo nugarą nuo atlošo smūgio po fiksacijos užrakto paleidimo.
24 valandų versija iš POINT linijos asortimento puikiai atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Sinchroninis atlošo ir sėdynės nuolydžio reguliavimas visada garantuoja optimalų sėdynės ir atlošo pasvirimo santykį, o tai leidžia dinamiškai sėdėti. Jis automatiškai prisitaiko prie vartotojo sėdimosios padėties ir yra su stumdoma sėdyne. Šį sinchroninį reguliavimą galima užfiksuoti 3 padėtyse - o patogus nustatymas šone leidžia kėdę sureguliuoti pagal vartotojo kūno svorį.Juosmens atramos pozicionavimas, remiantis visame pasaulyje žinomu Schukra principu, yra toks pat paprastas. Pasukami porankiai gali būti nustatyti pagal aukštį, plotį ir gylį. Galvos atramą taip pat galima reguliuoti pagal aukštį ir pakreipimą.

Galimas platus itin tvirtų atlošo dangtelių pasirinkimas, platus spalvų pasirinkimas: pavyzdžiui, oda, Extreme audinys pagamintas iš 100 %, Trevira CS audinys, Fame pagamintas iš 95 % šukuotos vilnos. Taip pat galimi modeliai be galvos atramų ir be porankių, arba su specialia „Schukra“ juosmens atrama, taip pat daugiau papildomų variantų. 

Ši ypatinga versija yra ypač tvirta (atlaiko iki 150 kg kūno svorio) dėl sustiprintos dujinės spyruoklės, penkių žvaigždučių aliuminio pagrindo (pagal pageidavimą padengta milteliais) ir porankio atramų iš aliuminio!


Pagrindinis POINT modelis nesumažina
funkcionalumu. Sinchroninis atlošo reguliavimas ir sėdynės kampo pakreipimas visada garantuoja optimalų santykį tarp sėdynės ir atlošo bei leidžia dinamiškai sėdėti. POINT automatiškai prisitaiko prie naudotojo sėdimos padėties,
ir turi stumdomą sėdynę, jau gaminamą serijinės gamybos versijoje. Sinchroninį reguliavimą galima užfiksuoti 3 reguliavimo padėtyse ir suderinti su kūno svoriu.

Įspūdinga penkių žvaigždučių bazė pagaminta iš aliuminio, o ratukai tvirtos sintetikos.


 

Ratukai su apkrovos valdomu stabdymu. Medžiaga: polipropilenas (perdirbamas). Apkrovos atramos riba: 50 kg vienam dvigubam ratukui. Standartinė versija su kietais ratukais kilimams; jei pageidaujama, su minkštais ratukais medinėms ir sintetinėms grindims. Aukštu slėgiu išlietas aliuminis (perdirbamas); statinė keliamoji galia> 1,400 kg. Pagrindo skersmuo atitinka kėdės matmenų projektavimo gaires, kad kėdė neapvirstų. Pagal pageidavimą padengta milteliais.
Su apsaugine dujine spyruokle patogiam amortizavimui. Dujinė spyruoklė nepalaiko šoninių jėgų. Sėdynės atrama ir dujų spyruoklė nėra tiesiogiai sujungtos viena su kita.

Sinchroninis mechanizmas su spyruoklės jėgos nustatymu į šoną. Sukurtas taip, kad atitiktų naujausius ergonominius ir funkcinius reikalavimus. Ypač platus atlošo svyravimo kampas (25-30 °). Sėdynės pasvirimo ir atlošo pasvirimo kampus galima užfiksuoti 3 padėtyse.

Medžiaga laikančioms dalims: aliuminis išlietas aukštame slėgyje (perdirbamas).

Taškinis sinchroninis prisitaikymas prie vartotojo judesių pašalina slydimo efektą vartotojo nugaroje (jokio „marškinių ištraukimo“ efekto). Atlošo juosmens zona visada lieka toje pačioje vietoje. Mechaninę sistemą galima nustatyti į nuolatinę funkciją: kėdė automatiškai prisitaiko prie vartotojo judesių (dinamiškas sėdėjimas). Mechaninė spyruoklė leidžia vartotojui reguliuoti atlošo spaudimą pagal savo individualius poreikius. Ši spyruoklė sukuria laipsniškai didėjantį slėgį, kuo toliau vartotojui atsilenkiant. Nugaros atlošas yra kūbinės formos ir turi gerą šoninę atramą. Be to, atlošą galima nustatyti 8 padėtyse ir reguliuoti 7 cm vertikaliai.
Sėdimosios dalies priekyje yra ryškūs apvalumai, kad būtų išvengta šlaunų cirkuliacijos susiaurėjimo. Sėdimojo paviršiaus pakreipimo ašis yra nukreipta į priekį, kad būtų išlaikytas kontaktas su grindimis sinchroniškai judant sėdynei ir atlošui.

Pasirinkimas: a) su slankiojančia sėdyne b) su sėdynės nuolydžiu (3 °).

Porankių atramos pagamintos iš aliuminio, ypač tvirtos.

T-porankiai: reguliuojamas aukštis ir plotis; su minkštomis pagalvėlėmis

Daugiafunkciniai porankiai: pasukami porankiai, reguliuojami pagal aukštį, plotį ir gylį; su minkštomis pagalvėlėmis.

Šalto formavimo putos. Sudėtyje nėra chlorfluorangliavandenilių (CFC). Putplastis yra atsparus ugniai pagal DIN 75200. Užvalkalo medžiaga yra laisvai apmušta ant kvėpuojančių, atvirų porų, formuotų putų: tai užtikrina kvėpavimą ir garų pralaidumą. Aukštos kokybės apmušalai užtikrina, kad kėdėje negalėtų kauptis šiluma.
Galimas atlošas su sintetiniu apvalkalu arba pasirinktinai su visa apmušalais. Sintetinės medžiagos yra  pažymėtos ir gali būti perdirbamos. Naudojamuose dažuose nėra sunkiųjų metalų.


AUDINIAI POINT 24H

Charakteristikos

Leistinas svoris
150 kg
Garantija
24 mėn.
Reguliuojamas sėdynės gylis
TAIP
"Anti-Shock" funkcija
TAIP
Reguliuojamas atlošo svyravimo stiprumas
TAIP
Atlošo fiksavimas pasirinktoje padėtyje
TAIP
Sėdynės ir atlošo laisvo supimosi funkcija
TAIP
Atskirai svyruojantys sėdynė ir atlošas
TAIP
Atlošo ir sėdynės sinchroninis svyravimas
TAIP
Kūnas išlaiko pastovų kontaktą su sėdyne ir atlošu
TAIP
Nugara išlaiko pastovų kontaktą su atlošu
TAIP
Rėmo madžiaga
Aliuminis

8 kitų prekių šioje kategorijoje:

Jums taip pat gali patikti