Reguliuojamo aukščio stalai


Reguliuojamo aukščio stalai – modernus ir išmanus sprendimas Jūsų darbui ar laisvalaikiui namuose. Reguliuojamo aukščio stalas prisitaiko prie Jūsų sėdimos vietos, tai patogus būdas nes stalą galima naudoti ne tik sėdint, tačiau ir stovint, o taip pat juo gali naudotis daugiau nei vienas asmuo. Platus reguliuojamų stalų pasirinkimas leis išsirin...Reguliuojamo aukščio stalai – modernus ir išmanus sprendimas Jūsų darbui ar laisvalaikiui namuose. Reguliuojamo aukščio stalas prisitaiko prie Jūsų sėdimos vietos, tai patogus būdas nes stalą galima naudoti ne tik sėdint, tačiau ir stovint, o taip pat juo gali naudotis daugiau nei vienas asmuo. Platus reguliuojamų stalų pasirinkimas leis išsirinkti ir priderinti stalus prie Jūsų biuro interjero, kėdžių, taip pat prie namų dizaino.

Kedziurojus.lt asortimente rasite ne tik klasikinių, tačiau ir modernių, elektra reguliuojamų stalų pasirinkimą. Elektriniai stalai patogus ir paprastas pasirinkimas norint pakelti stalą iki reikiamo aukščio, vos vieno mygtuko paspaudimu. Elektriniai stalai užtikrina tolygų ir tylų stalo kėlimą, nesukeliant  triukšmo.

Reguliuojamo aukščio stalų privalumai:

  • Patogumas – leidžia dirbti ir atsistojus ir atsisėdus, prisitaiko prie Jūsų ūgio, ar kėdės aukščio
  • Universalumas – stalai tinka įvairaus ūgio žmonėms, todėl prie to paties stalo gali dirbti ne vienas žmogus, pasirinkęs jam patogų aukštį.
  • Gerina sveikatą – įprasti nereguliuojami stalai ne visuomet užtikrina teisingą sėdėjimą, stalo ir kėdės aukštį, todėl dirbant ilgą laiką gali jaustis nepatogumas, skausmai nugaros srityje. Keičiamo aukščio stalas leidžia išvengti diskomforto ir užtikrina patogų sėdėjimą ir teisingą sėdimą poziciją.
Plačiau

Reguliuojamo aukščio stalai 

Yra 18 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų
Rodoma 1 - 18 iš 18 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Reguliuojamo aukščio stalai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai