Biuro baldai

Tikriausiai joks biuras bei darbo vietos neįsivaizduojamos be kokybiškų, patvarių ir patogių, darbui skirtų biuro baldų. Biuro baldai užtikrina ne tik patogumą darbuotojams, tačiau ir turi įtakos darbo produktyvumui, leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Biuro baldai skirti ne tik darbui biure, tačiau ir namuose, turint darbo kambarį, kuriame tai...

Tikriausiai joks biuras bei darbo vietos neįsivaizduojamos be kokybiškų, patvarių ir patogių, darbui skirtų biuro baldų. Biuro baldai užtikrina ne tik patogumą darbuotojams, tačiau ir turi įtakos darbo produktyvumui, leidžia pasiekti geresnių rezultatų. Biuro baldai skirti ne tik darbui biure, tačiau ir namuose, turint darbo kambarį, kuriame taip pat svarbu pasirūpinti patogiais, darbui skirtais baldais. Renkantis biuro baldus svarbu atkeipti dėmesį ne tik į dizainą, paskirtį, dydį ar formą, tačiau ir patogumą, svarbu, kad baldai būtų ergonomiški ir nesukeltų sveikatos problemų – užtikrintų teisingą laikyseną, nesukeltų skausmo nugaros srityje ir nevargintų.

Biuro baldų asortimentas

Kedziurojus.lt siūlo platų, kokybiškų, modernių ir patogių biuro baldų pasirinkimą:

Reguliuojamo aukščio stalai – patogus sprendimas biure jeigu prie vieno stalo dirba daugiau nei vienas žmogus. Reguliuojamo aukščio stalai prisitaiko prie Jūsų kėdės, bei sėdinčiojo ūgio, todėl leidžia užtikrinti patogų stalo aukštį ir teisingą sėdimą poziciją. Reguliuojamo aukščio stalai suteikia galimybę dirbti tiek atsistojus tiek atsisėdus.

Konferenciniai stalai – konferencijoms, įvairiems susitikimams ar įrangos laikymui. Konferencinius stalus galima pasirinkti norimo dydžio bei formos, galima rinktis sujungiamus stalus, kuriuos galėsite panaudoti pagal reikiamą paskirtį, sujungti, ar sumažinti stalo dydį. Konferencinius stalus galite rinktis stacionarius arba su ratukais – kuriuos galėsite lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Sulankstomi stalai – puikus pasirinkimas mažoms erdvėms, tokie stalai ne tik taupo erdvę biure, tačiau yra ir patogus bei funkcionalus sprendimas priimant daugiau svečių, ar rengiant didesnį susitikimą. Sulankstomi stalai nereikalauja jokių papildomų įrankių ar jėgų juos išskleidžiant ar sulenkiant, jie transformuojasi į norimą padėtį vos vienu rankos judesiu.

Vežimėliai stalams ir kėdėms – patogus būdas norint transportuoti dilesnį kiekį stalų ar kėdžių. Taip pat galite įsigyti vežimėlius su kartu esančiais kėdžių ar stalų komplektais. Tai patogus būdas ne tik biuruose, tačiau ir renginių ar švenčių metu.

Metaliniai biuro baldai – kai reikia tvirtumo ir saugumo – metaliniai biuro baldai puikus pasirinkimas, jie yra atsparūs aplinkos veiksniams bei atlaiko didelį svorį. Metaliniai baldai taip pat suteikia išskirtinumo, todėl neabejotinai juos pritaikysite prie savo biuro ar namų interjero. 

Garsą sugeriančios plokštės –inovatyvus sprendimas norint sugerti aidą ar šurmulį didelėse erdvėse ar atviruose biuruose. Įvairių spalvų garso plokštės taps ne tik praktiška, tačiau ir modernia bei stilinga Jūsų interjero detale.

Stalai – dideli, erdvūs, ar suskleidžiami, vienviečiai bei transformuojami stalai kiekvieno poreikiams. Biuro stalus galite rinktis komplekte kartu su stalčiais, spintelėmis, įvairaus dizaino, formos bei spalvų. Biuro stalus derinkite prie kėdžių bei bendro interjero dizaino. Užtikrinkite optimalų stalo dydį, prie kurio būtų patogu sėdėti ir dirbti net ir ilgesnį laiką.

Kėdės – vienas svarbiausių baldų biure ar namuose, mūsų asortimente rasite ne tik funkcionalių, modernių kėdžių, bet ir pasižyminčių ergonominėmis savybėmis – užtikrinančiomis teisingą sėdimą poziciją, patogumą ir komfortą.

Biuro kėdžių dalys – asortimente taip pat siūlome ir platų kėdžių dalių pasirinkimą – pneumatiniai pakėlėjai, gumuoti ratukai, biuro kėdžių kryžmės, porankiai ir kitos dalys. Didmeninėmis kainomis platiname biuro kėdžių dalis. Tiekiame gamintojams biuro kėdžių komponentus, kuriuos gamina žinomi pasaulio gamintojai iš Lenkijos, Italijos, Korėjos ir Kinijos.

Kodėl biuro baldus verta rinktis iš kedziurojus.lt?

Visi biuro baldai gaminami tik iš tvirtų, kokybiškų medžiagų kurios užtikrina ir garantuoja baldo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Apdailos medžiagos yra pralaidžios orui, lengvai prižiūrimos, neimlios nešvarumams. Biuro kėdės ir stalai ne tik modernūs, išmanūs, tačiau ir ergonomiški – darbuotojai ne tik jausis komfortiškai, bet ir pasieks geresnių rezultatų darbe.

Išsirinkite biuro baldus internetu, pasinaudokite puikiais nuolaidų pasiūlymais ir prekes įsigykite už mažesnę kainą.

 

Plačiau

Biuro baldai 

Yra 17 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Konferenciniai stalai
  Šiuolaikiški stalai konferencijų salėms. Sulankstomi, užlenkiami su ratukais.
 • Sulankstomi stalai
  sulankstomi stalai

  Sulankstomas stalas – patogus ir funkcionalus sprendimas namuose, biure ar kitoje vietoje. Patvarios ir patogios stalo konstrukcijos leidžia stalą lengvai išskleisti kai jo reikia ir suskleisti kai yra nebenaudojamas. Sulankstomus stalus itin patogu naudoti kaip papildomus stalus namuose, priimant svečius, taip pat biure, prireikus stalo susitikimams, ar kitai veiklai. Sulankstomus stalus galite įsigyti įvairaus dydžio, formos, spalvos ir medžiagos, pritaikyti prie interjero namuose ar darbo vietoje.

  Sulankstomų stalų pasirinkimas

  Kedziurojus.lt parduotuvėje internete išsirinkite iš plataus sulankstomų stalų asortimento – sulankstomo valgomojo stalai, kurie yra patogus ir puikus sprendimas ne tik namuose, tačiau ir švietimo ar darbo įstaigose – valgyklose. Stalai konferencijai – tokie stalai ne tik taupo vietą ofise, tačiau ir patogus sprendimas priimant atvykusius svečius, ar kaip pagalbos priemonė susitikimų metų, norint sutalpinti didesnį kiekį žmonių ar darbui reikalingą įrangą. Taip pat asortimente rasite sulankstomų stalų prekybai – tiek lauko tiek vidaus, pagaminti iš įvairių medžiagų stalai prekybai yra apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų. Asortimente rasite medinius sulankstomus stalus, taip pat plastmasinius, aliuminio konstrukcijos bei kitų medžiagų stalus Jūsų poreikiams. Taip pat stalų komplektus, kartu su specialiais vežimėliais, kurie sutalpina didesnį kiekį sulankstomų stalų ir leidžia saugiai juos transportuoti – itin patogus ir funkcionalus sprendimas renginiams, šventėms.

  Sulankstomų stalų privalumai:

  • Sulenktas stalas neužima daug vietos, todėl patogiai rasite jam vietą
  • Patvarus ir tvirtas – puikiai tinkamas darbui ar laisvalaikiui, susidėti darbo įrangą ar kitus prietaisus
  • Paprasta konstrukcija – stalus išskleisite ir vėl suskleisite vos per keletą akimirkų, o  jums neprireiks jokių papildomų įrankių
  Sulankstomi stalai pagal interjerą – galite įsigyti įvairių, išskirtinės formos, spalvų ar dydžių stalus, kuriuos nesunkiai pritaikysite prie savo namų ar biuro interjero
 • Vežimėliai stalams ir...
 • Metaliniai biuro baldai

  Kai paprasti, mediniai ar plastikiniai, biuro baldai nesuteikia pakankamai saugumo ar tvirtumo, tam yra skirti metaliniai baldai, kurie yra atsparūs išoriniams veiksniams bei atlaiko didelį svorį. Čia rasite aukštos kokybės metalinius biuro baldus.

 • Garsą sugeriančios...

  Juodos, pilkos, mėlynos, raudonos spalvos garsą sugeriančios plokštės sugeria aidą ir šurmulį didelėse salėse ar atviro tipo biuruose. Tai ne tik funkcionali, bet ir praktiška Jūsų interjero detalė.

 • Stalai

  Stalai – vienas pagrindinių baldų ne tik namuose, tačiau ir darbe bei kitoje erdvėje, todėl jo pasirinkimas turėtų būti atidus ir svarbus. Juk tinkamai pasirinktas stalas leidžia ne tik maloniai bendrauti su aplinkiniais, tačiau ir patogiai dirbti bei atlikti kitus svarbius darbus. Platus stalų asortimentas leis išsirinkti įvairios formos, spalvos stalus, kuriuos galėsite pritaikyti savo valgomajame, miegamajame, ofise ar kitoje vietoje.

  Stalų pasirinkimas

  Kedziurojus.lt siūlo platų išskirtinio dizaino ir kokybės stalų pasirinkimą kiekvieno poreikiams:

  Valgomojo stalai – jokia namų virtuvė neįsivaizduojama be patogaus ir stilingo valgomojo stalo, prie kurio susėstų visa šeima. Kokį valgomojo stalą pasirinkti priklauso nuo erdvės dydžio bei šeimos narių skaičiaus, rekomenduojama stalus rinktis erdvesnius bei didesnius, prie kurių galėtumėte prisėsti ne tik Jūs, bet ir sutalpintumėte svečius. Galite rinktis iš įvairių formų –klasikinius stačiakampius, kvadratinius ar išskirtinius apvalius. Jeigu mėgstate drąsesnius pasirinkimus galite rinktis ne tik išskirtinės formos, tačiau ir įvairių spalvų bei stalviršių stalus.  

  Išskleidžiami stalai arba kitaip – transformeriai – tai maži žurnaliniai staliukai, kurie akimirksniu virsta erdviais valgomojo stalais namuose, ar susitikimų stalais ofise, prie kurių galima sutalpinti net 10 žmonių. Stalai transformeriai puikus pasirinkimas taupantiems erdvę  – stalai yra lengvai išskleidžiami ir vėl sulenkiami, neužima daug vietos, yra patogūs ir funkcionalūs.

  Konferenciniai stalai - populiarus ir praktiškas pasirikimas biuruose, svarbių susitikimų ar posėdžių metu. Tokie stalai yra gana funkcionalus ir išmanus sprendimas. Šiuos stalus sudaro ne viena, tačiau net kelios dalys, juos lengva sujungti, išskirti, jie yra gana platūs, todėl sutalpina ne tik didesnį kiekį žmonių, tačiau ir įrangą, reikalingą darbui.

  Kokybiški, funkcionalūs ir patogūs stalai Jūsų namams, darbui ar laisvalaikiui. Stalai internetu – geros kokybės ir kainos standartas.
 • Biuro kėdžių dalys

  Biuro kėdžių dalys, pneumatiniai pakelėjai, gumuoti ratukai, biuro kėdžių kryžmės, porankiai ir kitos dalys.

  Didmeninėmis kainomis platiname biuro kėdžių dalis. Tiekiame gamintojams biuro kėdžių komponentus, kuriuos gamina žinomi pasauliniai gamintojai, daugiausia iš Lenkijos, Italijos, Kinijos ir Korėjos.

  Mes dirbame tik tiesiogiai su biuro kėdžių dalių gamintojais, garantuodami jų aukštą kokybę, parametrų stabilumą ir tiekimo tęstinumą.
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų
Rodoma 1 - 17 iš 17 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Biuro baldai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai