Lankytojų ir viešųjų erdvių kėdės

lankytojų kėdės

Laukiamojo kėdės

Patogios, stilingos ir patvarios laukiamojo kėdės Jūsų biurui, salėms bei kitoms viešosioms vietoms. Didelis ir platus laukiamojo kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti kėdes pritaikytas pagal Jūsų biuro ar kitos vietos dizainą, bendrą interjerą bei kitas detales.

Laukiamojo kėdžių pasirinkimas

Kedziurojus.lt asortimente rasite p...

lankytojų kėdės

Laukiamojo kėdės

Patogios, stilingos ir patvarios laukiamojo kėdės Jūsų biurui, salėms bei kitoms viešosioms vietoms. Didelis ir platus laukiamojo kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti kėdes pritaikytas pagal Jūsų biuro ar kitos vietos dizainą, bendrą interjerą bei kitas detales.

Laukiamojo kėdžių pasirinkimas

Kedziurojus.lt asortimente rasite platų lankytojų bei viešųjų erdvių kėdžių pasirinkimą:

Lankytojų suolai – suolus įprastai sudaro 3 ir daugiau sujungtų sėdimųjų vietų. Tokie suolai itin patogūs mažesnėse erdvėse, kuomet reikalinga sutalpinti kuo daugiau žmonių.

Minkštasuoliai ir foteliai – stilingi, ergonomiški minkštasuoliai puikiai tiks tiek mažesnėms tiek didesnėms erdvėms biuruose ar kitose vietose. Minkštasuolius bei fotelius galite rinktis įvairių formų, dizaino bei spalvų, pritaikyti pagal interjerą ofise ar kitoje vietoje.

Modulinės minkštų baldų sistemos – tokios sistemos įrengiamos be jokių atlošų, įvairių formų sistemos patogios tiek kaip laukiamojo kėdės, taip pat ofisuose rengiamiems susitikimams, poilsiui.

Krėslai – patogius, išskirtinio dizaino krėslus puikiai pritaikysite ne tik laukiamajame, tačiau ir biuro kabinetuose ar net gi savo namų svetainėje bei miegamajame. Išskirtinių spalvų ir dizaino krėslai leis sukurti modernų ir prabangų interjerą.

Laukiamojo, viešųjų erdvių kėdės kiekvieno poreikiams ir interjerui.   

Plačiau

Lankytojų ir viešųjų erdvių kėdės 

Yra 370 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Lankytojų suolai

  lankytojų kėdės ant rėmo

 • Minkštasuoliai ir...

  lankytojų kėdės ir minkštasuoliai
  Modernaus, šiuolaikiško dizaino lankytojų bei konferencijų kėdės.

 • Modulinės minkštų...
  Rinkdamiesi intensyvių, ryškių spalvų modulius ir gretindami juos su atskirai stovinčiais stalais, galite sukurti puikią vietą rytinei kavai išgerti, per kurią jūs ir jūsų komanda galėsite suplanuoti visą dieną biure.
  viešų erdvių minkštasuoliai
 • Krėslai
  laukiamojo minkštasuoliai

  Krėslai – tai baldas priskiriamas kėdžių kategorijai, turintys antkaltes, o kartais ir su ranktūriais. Krėslai patogus, funkcionalus Jūsų namų, biuro ar kitos erdvės baldas poilsiui. Krėslai ne tik praktiškas baldas, tačiau ir kaip moderni bei prabangi interjero detalė. Krėslus galite įsigyti ne tik komplekte su kitais baldais, tačiau ir vienus. Krėslas puikus pasirinkimas tiek sėdint prie stalo, tiek poilsiui, laiką leidžiant prie televizoriaus ar skaitant. Krėslai jau senų senovės simbolizuoja prabangą, galite rinktis iš klasikinių medinių, taip pat modernių bei šiuolaikiškų krėslų, kurie taps neatsiejama interjero detale. 

  Kaip išsirinkti krėslą?

  Krėslus rinkitės pagal savo poreikius bei namų ar biuro interjerą, platus asortimentas leidžia krėslus išsirinkti pagal dydį, formą bei dizainą. Krėslus galite rinktis ne tik namams, tačiau ir poilsiui lauke – terasoje. Tačiau renkantis lauko krėslą atkreipkite dėmesį į jo medžiagą, kuri būtų pritaikyta poilsiui lauke, nesušlaptų ar jo nepažeistų tam tikros oro sąlygos.

  Krėslai poilsiui gali būti tiek supami tiek stacionarūs, kitaip dar vadinami – foteliai krėslai. Supami krėslai užtikrina malonų poilsį ir komfortą, tokie krėslai lengvai linguoja ir kaipmat sukuria ramybės jausmą, atpalaiduoja, leidžia nusiraminti po įtemptos darbo dienos. Visgi jeigu norite, kad krėslas jums tarnautų kaip darbo vieta, sėdint prie kompiuterio ar stalo – rekomenduojama rinktis stacionarius, ne supamus krėslus, kurie leis susikaupti, komfortiškai ir patogiai atlikti visus darbus.

  Asortimente taip pat rasite ir funkcionalių, elektrinių krėslų. Tokie krėslai valdomi elektra, turi USB jungtis. Elektriniai krėslai vos vieno mygtuko paspaudimu leis pasirinkti norimą krėslo padėtį. Tokie krėslai užtikrina maksimalų atsipalaidavimą ir poilsį.

  Išsirinkite krėslus iš plataus asortimento – pagal dydį, funkcijas, dizainą bei spalvas, dengtus eko oda, ar malonaus ir dailaus aksominio veliūro audiniu.

puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 370 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 370 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Lankytojų ir viešųjų erdvių kėdės

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

 • Kėdė 2337
  Kėdė 2338

  Valgomojo kėdė Pagaminta iš:...

  86,52€ -35% 133,10€