Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 351,00 € - 1 043,00 €

Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Stalai transformeriai

Stalai transformeriai

 – tai funkcionalus ir patogus sprendimas taupantis erdvę namuose, biuruose ar kitose vietose. Stalas transformeris – tai nedidelis staliukas, kuris akimirksniu, lengvu rankos judesiu tampa erdviu valgomojo, ar konferencijų stalu, prie kurio galima sutalpinti daugiau kaip 10 svečių ar kolegų. Platus stalų transformerių asortimentas leis išsirinkti juos pagal dizainą, formą, spalvą bei dydį – kiekvieno poreikiams bei interjerui.

Aktyvūs filtrai

Stalai transformeriai dažnai vadinami - stalai du viename – kokį stalą transformerį pasirinkti priklauso nuo Jūsų poreikių bei kur jis bus laikomas. Kedziurojus.lt asortimente rasite valgomojo stalų transformerių, kurie pravers norint sutalpinti atvykusius svečius, o įprastomis dienomis tarnaus kaip nedidelis ir mažai vietos užimantis staliukas Jūsų šeimai. Taip pat asortimente rasite nedidelių, tačiau kompaktiškų žurnalinių transformerių staliukų, kuriuos galėsite pakelti iki norimo dydžio, laisvalaikio praleidimui ar kitai veiklai. Stalus transformerius galite rinktis įvairių medžiagų – laminuotos plokštės, stiklo, natūralios faneros, natūralių ąžuolo masyvų. Taip pat pasirinkti norimą formą – stačiakampius, kvadratinius bei kitų formų. Transformeriai stalai pagaminti iš specialių, kokybiškų sinchronizuotų mechanizmų, kurie užtikrina sklandų ir patogų stalo pakėlimą ar išskleidimą lengvu rankos judesiu.

Stalų transformerių privalumai:

  • Taupo erdvę
  • Reguliuojasi ne tik ilgis, tačiau ir stalo aukštis
  • Nepriekaištinga kokybė ir patvarios medžiagos
  • Lengvai transformuojasi į norimą padėtį – nereikia jokių papildomų įrankių
  • Modernus dizainas – galite rinktis iš įvairių dydžių, modelių bei spalvų
  • Specialūs kokybiški ir patvarūs sinchroniniai mechanizmai
  • Įvairių medžiagų stalviršiai kiekvieno interjerui

Stalai transformeriai Vilniuje, arba internetu. Stalai transformeriai – kokybiški, inovatyvūs ir modernūs stalai Jūsų namams ar biurui, kiekvieno poreikiams bei interjerui. Nepriekaištingos technikos, pagamintos iš specialaus plieno, kurių tarnavimą užtikrina vokiečių gamintojas ILSE.

cookie Slapukų sutikimas