Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 65,00 € - 184,00 €

Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Auditorinės kėdės

Auditorinės kėdės

Auditorinės kėdės – patogus ir funkcionalus sprendimas viešoms erdvėms – renginiams, šventėms ar kitiems įvykiams kuomet reikalinga susodinti didesnį kiekį susirinkusių žmonių. Auditorinės kėdės įvaraus dizaino, formos ir dydžio – dvivietės, vienvietės, sujungtos (suolai), atskiros, su paminkštinimais ar klasikinės medinės bei plastmasinės. Auditorijų kėdės kuria bendrą erdvės įspūdį bei dizainą, todėl jas rinkitės atitinkamai pagal vykstančius renginius, susitikimus ar kitus įvykius, derinkite prie stalų (jeigu tokie yra), bei prie bendrojo interjero.

 

Aktyvūs filtrai

Kaip išsirinkti auditorines kėdes?

Kedziurojus.lt asortimente rasite platų auditorinių kėdžių pasirinkimą – nuo minkštasuolių auditorijoms, iki klasikinių medinių ar plastmasinių kėdžių, taip pat suolų. Auditorinių kėdžių pirkimas ne kasdieninis pirkinys, todėl renkantis šias kėdes pateikiame patarimus, kurie padės lengviau įsigyti kėdes skirtas auditorijoms:

Auditorijos dydis – pirmas žingsnis prieš renkantis kėdes auditorijoms, apgalvokite kokio dydžio yra auditorija, salė ar kita vieta, kurioje bus naudojamos auditorinės kėdės ir kokiam kiekiui žmonių dažniausiai jų reikės. Jeigu auditorija nėra didelė, tačiau tikslas yra sutalpinti kuo daugiau žmonių – tuomet verta rinktis sujungtas kėdes – suolus, kurie ne tik sutapys vietos, tačiau ir leis susodinti didesnę dalį žmonių. Jeigu erdvė itin didelė, o kėdžių reikės įvairiems renginiams, šventėms ar seminarams tuomet verta apgalvoti apie kėdžių komplektus, kurie parduodami kartu su vežimėliais, tokie komplektai su kartu esančiu vežimėliu leis patogiai susidėti ir laikyti kėdes, taip pat jas patogiai transportuoti prireikus.

Kiek valandų bus praleidžiama ant kėdės? Taip pat svarbu apgalvoti kiek vidutiniškai valandų bus praleidžiama ant šių kėdžių, jeigu jos bus naudojamos vidutinės trukmės 1 -2 valandų renginiams ar seminarams, galite rinktis iš klasikinių įprastų medinių ar plastmasinių kėdžių su paminkštinimais ar be jų. Jeigu renginys ar seminaras vyksta pusę arba visą darbo dieną, reikalingos patogios ir ergonomiškos kėdės, kurios nevargins ir nesukels diskomforto viso renginio metu. Tuomet vertėtų rinktis kėdes su patogiu atlošu, geriausia jeigu jis turėtų išlinkimą prisitaikantį prie stuburo, taip pat kėdė su paminkštinimais, pusiau minkšta arba minkšta, ji suteiks komforto jausmą ir nevargins ilgą laiką sėdint. Taip pat patogumo suteiks ir kėdėje esantys porankiai, kurie išlaikys alkūnes reikiamoje padėtyje ir nesukels apkrovos pečiams.

Papildomos galimybės – nepamirškite patogumo derinti su estetika, taip pat svarbu ir kėdės dizainas bei įvairios galimybės. Auditorijos kėdės lemia bendrą auditorijos vaizdą ir interjerą, todėl nepamirškite kėdžių priderinti prie bendro vaizdo, jeigu yra stalų, pasirūpinkite tinkamu kėdžių aukščiu. Jeigu auditorijoje stalų nėra, tačiau vyksta seminarai, kurių metu reikia rašytis svarbią informaciją – pasirinkite tokias kėdes, kurios turės papildomo staliuko funkciją. Tai tokios kėdės kurios turi papildomo nedidelio staliuko funkciją, kai reikia jį nusileidžia, o prireikus pasikelia, itin naudinga ir patogu seminarams, kuomet reikia rašytis svarbią informaciją.

Auditorinių kėdžių privalumai:

  • Funkcionalu ir praktiška – galimybė sutalpinti didesnį kiekį žmonių bei sutaupyti vietos auditorijoje, salėje ar kitoje vietoje. Galima rinktis sujungtas kėdes – suolus.
  • Dizainas ir estetika – kėdes auditorijoms galima rinktis pagal formą bei dizainą, rinktis iš įvairių spalvų bei jas derinti prie erdvės interjero.
  • Išskirtinumas - ryškiaspalvės, dengtos aksominiu veliūru bei kitomis medžiagomis kurios neabejotinai patrauks kiekvieno akį.
  • Patogumas - pusiau minkštos, minkštos, klasikinės medinės be paminkštinimų ar plastmasinės.
  • Universalumas - Galimybė įsigyti kėdžių komplektą su vežimėlių, taip ne tik sutapysite, bet ir galėsite patogiai sudėti ir transportuoti kėdes.

Išsirinkite auditorijos kėdes internetu, o mes pasirūpinsime sklandžiu prekių pristatymu Vilniuje, Kaune, bei kituose Lietuvos miestuose. Kokybiškos, patogios ir funkcionalios auditorijos kėdės renginiams, šventėms, susitikimams, seminarams bei kitoms veikloms geromis kainomis.

cookie Slapukų sutikimas