Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 113,00 € - 700,00 €

Kaip pasirinkti biuro kėdę
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Žaidimų (gaming) kėdės

Žaidimų kėdės

Jei jūs ar jūsų vaikas mėgsta kompiuterinius žaidimus ir prie kompiuterio praleidžia ilgas valandas, tuomet būtinas daiktas jūsų namuose – speciali žaidimų kėdė. Tokios žaidimų kėdės ne tik užtikrina maksimalų komfortą, bet ir leidžia pasiekti geriausių rezultatų, žaidžiant.

Aktyvūs filtrai

Jos yra sukurtos taip, jog atitiktų žmogaus anatomiją ir suteiktų visą reikiamą atramą. Jei susidomėjote, Kedziurojus.lt internetinės parduotuvės kataloge rasite ne vieną žaidimų kėdės modelį, tad sau tinkamiausią čia išsirinks kiekvienas.

Žaidimų kėdės mūsų asortimente

Kedziurojus.lt internetinė parduotuvė siūlo platų žaidimo kėdžių asortimentą. Visos jos, esančios mūsų kataloge, yra atrinktos itin kruopščiai, kad pasižymėtų aukšta kokybe ir būtų pagamintos iš patvarių medžiagų. Būtent dėl to, kad ir kurią iš jų nuspręstumėte pasirinkti, galėsite būti garantuoti, jog ji tarnaus puikiai. Visoms žaidimų kėdėms, įsigytoms iš Kedziurojus.lt internetinės parduotuvės, taikome dvejų, o kai kurioms net ir septynerių metų garantiją.

Mūsų asortimente galite rasti ir visame pasaulyje gerai žinomo Xilium-G prekės ženklo žaidimų kėdes. Jos pasižymi išskirtiniu dizainu, kuris prisitaiko prie kiekvieno žaidėjo svorio ir laikysenos, kas leidžia visiškai nevaržyti savęs žaidžiant.

Kad galėtumėte efektyviau rasti sau labiausiai tinkantį kėdės žaidimams variantą, siūlome pasinaudoti rikiavimo įrankiu. Jo pagalba prekes akimirksniu galėsite surūšiuoti pagal pardavimus, aktualumą, pavadinimą ir kainą. Tokiu būdu sutaupysite nemažai savo brangaus laiko ir greitai rasite sau tinkamiausią žaidimų kėdės modelį.

Žaidimų kėdės - kaip išsirinkti?

Kadangi žaidimų kėdžių asortimentas yra tikrai nemažas, natūralu, jog gali būti kiek sudėtinga išsirinkti vieną vienintelį kėdės variantą. Norint, jog visas šis rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, rekomenduojama vadovautis keliais esminiais patarimais:

 • Ergonomika. Visų pirmiausia, reikėtų ieškoti tokios kėdės žaidimams, kuri pasižymėtų ergonominėmis savybėmis. Tai reiškia, jog būtų galima reguliuoti jos aukštį, porankius, atlošo kampą ar sėdynės gylį. Tokiu būdu kiekvienas galės kėdę prisitaikyti pagal savo kūno anatomiją ir asmeninius pageidavimus.
 • Patogumas. Komfortas taip pat yra esminis kriterijus, kada renkatės žaidimų kėdę. Atsižvelkite, ar kėdė turi paminkštinimą, kuris būtų nei per minkštas, nei per kietas. Paminkštinimas turi užtikrinti ir patogumą, ir reikiamą atramą.
 • Medžiaga. Žaidimų kėdės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų: odos, gobeleno ar tinklelio. Kiekviena iš jų turi tam tikrų privalumų. Pavyzdžiui, oda yra gana patvari ir ją lengva valyti, gobelenas – gali būti pačių įvairiausių spalvų ar raštų, jį nesunku prižiūrėti, o tinklelis – leidžia odai kvėpuoti ir jis apsaugo nuo diskomforto, kuris atsiranda prakaituojant.
 • Atrama. Jei sėdėdami prie kompiuterio praleidžiate nemažai laiko, labai svarbu, jog būtų suteikta reikiama atrama apatinei nugaros daliai, kaklui ir rankoms. Taip yra sumažinama kaklo, pečių ir nugaros apkrova, įtampa.
 • Dizainas. Kėdės žaidimams gali būti pačių įvairiausių dizainų. Derinkite ją prie kambario interjero, spalvų vyraujančių jame ar net prie pačios žaidimų įrangos. Tokiu būdu sukursite vientisą ir harmoningą bendrą vaizdą kambaryje.
 • Kaina. Žaidimų kėdės gali smarkiai skirtis pagal kainą. Dėl to, prieš renkantis, rekomenduojama tiksliai nusistatyti biudžetą, kiek galėtumėte skirti naujam pirkiniui. Gera žinia ta, jog Kedziurojus.lt internetinėje parduotuvėje žaidimų kėdės ir jų kaina yra prieinama kiekvienam.

Taigi, vadovaujantis šiais patarimais, tikrai nesunkiai išsirinksite sau geriausiai tinkantį žaidimų kėdės variantą. Turėkite omenyje, jog kiekvienos prekės puslapyje rasite išsamų aprašymą apie ją, kuris taip pat padės apsispręsti.

Žaidimų kėdžių privalumai ir funkcijos

Kėdės žaidimams yra geras pasirinkimas visiems, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus ir jiems skiriantiems gana nemažai savo laisvo laiko. Jos pasižymi ne vienu privalumu. Tad, jei įdomu, štai, keletas jų:

 • Galimybė prisitaikyti kėdę pagal savo poreikius. Didžioji dalis žaidimų kėdžių turi reguliuojamus porankius, atlošo kampą, sėdynės gylį ir kitus elementus, todėl jas galima prisitaikyti pagal asmeninius pageidavimus.
 • Nauda sveikatai. Ne paslaptis, jog kompiuteriniai žaidimai – labai įtraukianti veikla. Būtent dėl to, žaidžiant juos, neretai pasimiršta taisyklinga laikysena, kas vėliau gali atsiliepti įvairiomis kaulų ir raumenų sistemų ligomis. Norint viso to išvengti, rekomenduojama įsigyti žaidimų kėdę. Ji užtikrina reikiamą nugaros, kaklo bei pečių atramą ir taip yra palaikoma taisyklinga laikysena. Tai ypatingai svarbu vaikams, kurių organizmas dar vystosi.
 • Koncentracija ir geresni rezultatai. Ergonominis kėdės dizainas ir suteikiamas komfortas gali padėti išlaikyti koncentraciją ir patogią padėtį ilgesnį laiką. Taip yra neblaškomas dėmesys ir yra pasiekiami geresni rezultatai, žaidžiant.
 • Patvarumas. Žaidimų kėdės yra gaminamos, naudojant aukštos kokybės medžiagas, ir jų dizainas yra sukurtas taip, jog atlaikytų intensyvų žaidimo seansą bei dažną naudojimą. Esame užtikrinti savo parduodamų prekių kokybe, todėl visoms kėdėms suteikiame dvejų, o kai kurioms – net septynerių metų garantiją.
 • Universalumas. Galiausiai, šios kėdės gali būti naudojamos ne tik žaidimams, bet ir kitai veiklai, pavyzdžiui, darbui prie rašomojo stalo ar mokymuisi.

Taigi, kaip galite matyti, žaidimų kėdės turi tikrai ne vieną privalumą. Jei jums svarbus komfortas ir ergonomika, viena iš jų bus puiki investicija.

Žaidimų kėdžių ergonomika

Kaip jau spėjome užsiminti, žaidimų kėdės pasižymi ergonominėmis savybėmis. Jos yra sukurtos taip, jog užtikrintų patogumą, atramą ir nekenktų sveikatai, žaidžiant kompiuteriu. Pagrindinės savybės, nusakančios, jog žaidimų kėdė yra ergonomiška:

 • Reguliuojamas aukštis. Svarbu, jog kiekvienas žmogus galėtų nusistatyti jam tinkamiausią kėdės aukštį. Pasirinkite jį tokį, kad pėdos patogiai pasidėtų ant grindų, o keliai būtų sulenkti stačiu kampu.
 • Juosmens atrama. Ieškokite kėdės, kuri turėtų juosmens atramą, kuri idealiai prisitaikytų prie jūsų nugaros. Tokiu būdu išlaikysite gerą laikyseną ir sumažinsite nugaros skausmų riziką.
 • Reguliuojami porankiai. Įsitikinkite, jog kėdė yra su porankiais. Idealu, jei jie reguliuojasi. Jie būtini tam, kad galėtumėte patogiai atremti rankas ir taip sumažintumėte pečių apkrovą, įtampą.
 • Kvėpuojantis audinys. Jei norite išvengti diskomforto, atsirandančio dėl prakaitavimo, žaidžiant kompiuteriu, rinkitės kėdes, kurios būtų aptrauktos audiniu, pavyzdžiui, tinkleliu ar gobelenu, leisiančiu odai kvėpuoti.
 • Atrama galvai ir kaklui. Ši atrama leis apsisaugoti nuo kaklo skausmo ar pečių įtampos.
 • Reguliuojamas nugaros atlošas. Galimybė reguliuoti, kokiu kampu norite atsiremti į atlošą, neabejotinai padidins bendrą komfortą ir sumažins nugaros skausmo riziką.

Tai yra pagrindiniai bruožai, kuriais pasižymi ergonominės kėdės žaidimams. Jei susidomėjote ir norėtumėte apie jas sužinoti daugiau, mūsų internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt rasite nemažą jų asortimentą. Nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Žaidimų kėdės ne tik laisvalaikiui, bet ir e-sportui

E-sporto atstovai puikiai žino, kaip sunku pasiekti gerą rezultatą turnyruose ar varžybose. Kartais milisekundės skiria pergalę nuo pralaimėjimo, dėl to žaidėjai turi jaustis patogiai, užtikrintai ir visada būti pasiruošę veikti. Kadangi sėdėdami CS:GO, League of Legends, Fortnite, Dota 2, Rocket League ar kitų kompiuterinių žaidimų profesionalai praleidžia labai daug laiko, visas dėmesys privalo būti sutelktas į ekraną ir veiksmą žaidime. Patogiai įsitaisius kėdėje, ne tik galima džiaugtis geriausiu reakcijos laiku, bet ir padidinti savo ištvermingumą, susitvarkant su fiziniu varžybų krūviu. Komfortiška kėdė žaidimams padeda net ir pasaulinio lygio e-sporto žvaigždėms išvengti nugaros, pečių, juosmens, rankų ar kaklo skausmų bei įtampos. Visa tai lemia geresnius rezultatus, pergales prieš oponentus ir visišką malonumą, žaidžiant.

Žaidimų kėdžių kaina

Tiksliai atsakyti, kokia yra žaidimų kėdžių kaina, yra gana sudėtinga, kadangi ji priklauso ne nuo vieno kriterijaus. Tarkime, vienas iš pagrindinių faktorių yra kėdės dizainas. Natūralu, jog kuo daugiau ji turi įvairių funkcijų bei reguliuojamų elementų, tuo jos konstrukcija yra sudėtingesnė ir kėdė kainuos brangiau. Taip pat kainą gali lemti ir tai, iš kokių medžiagų yra pagaminta kėdė. Tai gali būti natūrali ar eko oda, gobelenas, tinklelis ir kita. Įprastai natūralios medžiagos ar tos, kurios pasižymi išskirtinėmis savybėmis, tarkime, ypatingu patvarumu, yra brangesnės nei paprasčiausi audinių variantai. Galiausiai, atsižvelkite ir į prekės ženklą. Žinomų gamintojų produkcija pasižymi aukštesne kaina. Tačiau tai nebūtinai reiškia geriausią kokybę. Kedziurojus.lt internetinėje parduotuvėje visas kėdes atrenkame itin kruopščiai, kad jos būtų kokybiškos, puikiai tarnautų ir būtų prieinamos kainos.

Siekiame, jog kiekvienas klientas turėtų galimybę apsipirkti Kedziurojus.lt. Būtent dėl to neretai čia taikome nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti ir norimą kėdę įsigyti kur kas mažesne kaina nei įprastai. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge. Garantuojame, jog net ir dabar rasite nemažai dėmesio vertų pasiūlymų!

Žaidimų kėdės internetu

Pirkti internetu – greita, paprasta ir saugu. Internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt įsigyti norimą žaidimų kėdę galite bet kuriuo jums patogiu metu. Tiesiog įsidėkite patinkantį modelį į krepšelį, pasirinkite patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukite, kol prekė pasieks jus. Jei ieškote žaidimų kėdės, Vilnius, Kaunas ar Klaipėda tikrai nėra vieninteliai miestai, kuriuose ją galite įsigyti. Prekes operatyviai pristatome visoje Lietuvoje!

Žaidimų kėdės, esančios kataloge, yra itin aukštos kokybės, kurtos šią sritį išmanančių profesionalų ir dizainerių. Kiekviename prekės puslapyje rasite išsamų aprašymą, kuriame nurodyta svarbiausia informacija apie žaidimų kėdę: jos išmatavimai, medžiagos, iš kurių yra pagamintos, papildomos funkcijos ir kita. Visa tai padės lengviau apsispręsti, kuri kėdė žaidimams geriausiai tiks būtent jums. Na, o jei rinkimosi procesas vis tiek yra labai sudėtingas, drąsiai kreipkitės pagalbos į mūsų komandą. Visada esame pasiruošę patarti ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Susisiekti su mumis galite el. paštu [email protected], telefonu +37068235565 arba naudodamiesi tiesioginio susirašinėjimo funkcija.

Nesvarbu, ar norite išskirtinio dizaino žaidimų kėdės, ar tokios, kuri būtų aptraukta tinkleliu ir leistų odai kvėpuoti, Kedziurojus.lt internetinėje parduotuvėje kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį variantą!
cookie Slapukų sutikimas