Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 126,00 € - 594,00 €

Kaip pasirinkti biuro kėdę
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Konferenciniai stalai

Konferenciniai stalai

– tai dideli, dažniausiai stačiakampio formos stalai, idealiai pritaikyti susitikimams, konferencijoms ar mokymams, kur dalyvauja daugiau žmonių. Pasirinkti tinkamą stalą yra labai svarbu, kadangi jis yra centrinis patalpos elementas, aplink save suburiantis dalyvius. Būtent dėl to Kedziurojus.lt internetinėje parduotuvėje visi konferenciniai stalai yra aukštos kokybės, pagaminti iš patvarių medžiagų. Tad, kad ir kurį iš jų pasirinksite, galite būti užtikrinti, jog jis tarnaus puikiai!

Aktyvūs filtrai

Kaip išsirinkti konferencinį stalą?

Konferencinių stalų asortimentas yra labai platus, dėl to rinkimosi procesas gali būti gana sudėtingas ir kainuojantis daug laiko. Kad galėtumėte viso to išvengti ir apsispręsti greičiau, pateiksime keletą pagrindinių aspektų, į ką reikėtų atsižvelgti, renkantis konferencijų stalą:

  • Dydis ir forma. Visų pirmiausia, įvertinkite, kokio dydžio yra patalpa, kurioje reikalingas konferencinis stalas, bei kiek žmonių turėtų prie jo tilpti. Stalo išmatavimus ir formą rinkitės taip, jog optimaliai išnaudotumėte turimą erdvę ir kad žmonės galėtų patogiai susėsti bei aplink judėti.
  • Dizainas. Stalo dizainą derinkite prie patalpos interjero ir joje vyraujančių spalvų. Tokiu būdu išgausite vientisą ir harmoningą bendrą vaizdą.
  • Medžiaga. Svarbu, jog stalas būtų patvarus ir atlaikytų dažną naudojimą. Tad, įsitikinkite, jog medžiagos, iš kurių pagamintas stalas, yra kokybiškos ir patvarios. Dažniausiai galimi variantai – metalo ir plastiko arba metalo ir medžio derinys. Kedziurojus.lt internetinėje parduotuvėje visas konferencinių stalų asortimentas pasižymi aukšta kokybe.
  • Biudžetas. Galiausiai, aiškiai nusistatykite, kiek galėtumėte išleisti konferenciniam stalui. Jų kaina gali smarkiai skirtis, priklausomai nuo to, kokio dydžio, dizaino jie yra, iš kokių medžiagų pagaminti ir kas yra jų gamintojas.
Taigi, tai yra pagrindiniai kriterijai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, renkantis, kokie konferenciniai stalai jums tiktų geriausiai. Turėkite omenyje, jog mūsų internetinėje parduotuvėje pirkti ne tik paprasta ir greita, bet neretai ir apsimoka. Čia reguliariai taikome įvairias akcijas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti ir norimą stalą įsigyti kur kas mažesne kaina. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge!