Supami krėslai
supami krėslai

Supami krėslai – Jūsų poilsiui namuose, lauke ar biure. Supami krėslai turintys supamąją funkciją leidžia atsipalaiduoti po visos darbo dienos ir pasimėgauti maloniu ir ramiu lingavimu, supimu. Tokie krėslai ne tik praktiškas pasirinkimas, tačiau ir subtili bei moderni Jūsų interjero detalė. Platus supamų krėslų pasirinkimas leis išsirinkti juos...

supami krėslai

Supami krėslai – Jūsų poilsiui namuose, lauke ar biure. Supami krėslai turintys supamąją funkciją leidžia atsipalaiduoti po visos darbo dienos ir pasimėgauti maloniu ir ramiu lingavimu, supimu. Tokie krėslai ne tik praktiškas pasirinkimas, tačiau ir subtili bei moderni Jūsų interjero detalė. Platus supamų krėslų pasirinkimas leis išsirinkti juos pagal poreikius – klasikinius medinius, o gal modernius ir išmanius elektrinius?

Supamų krėslų pasirinkimas

Pastatomi supamieji krėslai populiarus pasirinkimas svetainėje, miegamajame, taip pat ir biure, poilsio kambaryje, terasoje. Kedziurojus.lt asortimente taip pat rasite ir krėslų su apačioje esančiomis pakojomis, specialiomis vietomis pasidėti kojoms – tokie krėslai užtikrina dar komfortiškesnį ir patogesnį poilsį krėsle. Supami krėslai yra paminkštinti, todėl patogūs atsiremti, nevargina nugaros, nesukelia skausmo bei prisitaiko prie sėdimojo pozicijos.

Prieš renkantis krėslą taip pat apgalvokite jo dizainą – krėslą derinkite prie aplinkos, kurioje jis bus, jeigu norite, kad krėslas būtų kaip išskirtinė interjero detalė – rinkitės ryškesnes spalvas, formas bei išskirtinį dizainą, kuris neabejotinai patrauks akį aplinkiniams bei svečiams.

Supamų krėslų privalumai:

  • Universalūs – juose galime ne tik ilsėtis, tačiau ir dirbti prie kompiuterio, ar užsiimti įvairiais rankdarbiais – mezgimu, siuvimu ir kt.
  • Įvairaus dizaino – klasikiniai mediniai, pinti, ar modernūs eko odos, bei išskirtinio dizaino krėslai kiekvieno interjerui.
  • Funkcionalūs – galite perkelti iš vienos vietos į kitą.
  • Išskirtiniai – galite rinktis ne tik iš klasikinių supamų krėslų, tačiau ir inovatyvių – elektrinių ir modernių krėslų pasirinkimo, valdomų elektra bei atliekančių įvairias funkcijas, užtikrinančias dar komfortiškesnį poilsį.

Kokybiški, patvarūs, modernūs bei prabangūs krėslai. Išsirinkite norimą krėslą laukui, namams ar biurui internetu, o mes pasirūpinsime greitu jo pristatymu iki pat Jūsų namų ar biuro.

Plačiau

Supami krėslai 

Yra 9 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Supami krėslai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai