Reglaineriai

Reglaineriai savo išvaizda primena įprastinius fotelius, tačiau turi specialius mechanizmus, kurie leidžia nuleisti atlošą ar pakelti kojų atramą. Tokios reglainerių funkcijos užtikrina maksimalų komfortą, atsipalaidavimą bei patogumą kiekvieno poreikiams. Komofortiški, patogūs reglaineriai turi ir specialias masažavimo bei šildymo funkcijas. Ko...

Reglaineriai savo išvaizda primena įprastinius fotelius, tačiau turi specialius mechanizmus, kurie leidžia nuleisti atlošą ar pakelti kojų atramą. Tokios reglainerių funkcijos užtikrina maksimalų komfortą, atsipalaidavimą bei patogumą kiekvieno poreikiams. Komofortiški, patogūs reglaineriai turi ir specialias masažavimo bei šildymo funkcijas. Kokybiški ir funkcionalūs reglaineriai gali būti naudojami ne tik namuose, tačiau ir ofisuose, poilsio kambariuose ar kitose zonose.

Kodėl verta įsigyti reglainerius?

Užtikrina maksimalų komfortą – vos vieno mygtuko paspaudimu galite pasidaryti jums norimą sėdimą, gulimą ar kitą poziciją, kuri užtikrins maksimalų komfortą. Reglaineriai itin patogus sprendimas visai šeimai, nes kiekvienas gali nusistatyti ir pasirinkti jam patogią poilsio poziciją.

Mažina stresą – reglainerio pagalba galite sumažinti stresą ar įtampą patirtą darbe, taip pat po ilgos darbo dienos, tai puikiai tiks tiek sėdimą tiek stovimą darbą dirbantiems žmonėms. Sumažinti stresą ir atsipalaiduoti padės pakeltos kojos, nustatykite kojų pakėlimo funkciją, nugarą laikykite atremtą. Tokia pozicija padės visapusiškai atsipalaiduoti, pagulėkite ar pasėdėkite ištiesus kojas bent 10 – 15 minučių po visos darbo dienos.

Gerina kraujo cirkuliaciją – ilgos darbo valandos, sėdimas darbas neigiamai veikia mūsų sveikatą bei gali sutrikdyti kraujo cirkuliaciją. Po visos darbo dienos rekomenduojama pagulėti atsilošus bei kojas laikyti pakeltas aukščiau širdies lygio – tokia pozicija padės kraujui geriau cirkuliuoti bei išvengti rimtesnių sveikatos sutrikimų nuo ilgalaikio sėdimo darbo.

Stilinga interjero detalė – reglaineriai gali būti ne tik praktiškas baldas, tačiau ir kaip subtili, moderni ir jaukumo suteikianti interjero detalė namuose ar biure. Platus reglainerių asortimentas leis pasirinkti juos pagal dydį, dizainą, spalvą, čia rasite ir išskirtinius ryškių spalvų reglainerius, dengtus dailia medžiaga ar oda.

Skausmo mažinimo prevencija – puiki priemonė mažinti susidariusių skausmą nugaros, kaklo, rankų srityse. Reglaineriai padeda paskirstyti svorį ir sumažinti slėgio taškus, dėl ko sumažėja raumenų ir sąnarių skausmai.

Įsigykite kokybiškus, patogius ir funkcionalius reglainerius internetu, pasinaudokite nuolaidos pasiūlymais ir įsigykite praktišką baldą savo namams.

Plačiau

Reglaineriai 

Yra 11 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Reglaineriai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai