Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 20,00 € - 620,00 €

Kaip pasirinkti biuro kėdę
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Banketinės kėdės

Banketinės kėdės

Banketinės kėdės – neatsiejamas atributas nuo bet kurios šventės. Jos puikiai tinka tiek namuose, tiek sodybose ar baruose, kavinėse. Priklausomai nuo šventės temos, galite rinktis iš skirtingų dizainų ir medžiagų kėdžių. Įvairovė – didelė, todėl tikrai kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį modelį. Kedziurojus.lt internetinė parduotuvė siūlo banketines kėdes, pasižyminčias geriausiu kainos ir kokybės santykiu, tad, jei susidomėjote, nieko nelaukite ir pasižvalgykite jų.

Subkategorijos

 • Baro kėdės
  pakeliamos, reguliuojamo aukščio ir stacionarios <strong>baro kėdės</strong> jūsų namams. kedziurojus.lt išsirinksite iš didelio asortimento <strong>baro kėdžių</strong> nuo klasikinio stiliaus iki modernaus, kėdės pagamintos iš medžio, metalo ar plastiko.
 • Kėdės
  Kokybiškos, stilingos, patvarios bei patogios kėdės Jūsų namams, kavinei, barui bei kitoms erdvėms. Kėdės ne tik suteikia patogumo, tačiau jos gali būti ir kaip interjero detalė, dėka plataus ir išskirtinio kėdžių asortimento galima sukurti stilingą ir jaukią aplinką ne tik namuose, darbo vietoje, tačiau ir kavinėje ar bare.
 • Sulankstomos kėdės
  – tai nesunkiai transportuojamos, kompaktiškos kėdės, kurias galima naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. <b>Sulankstomos</b> <b>kėdės</b> yra itin universalios, todėl šias kėdes nesunkiai pritaikysite, organizuodami įvairius renginius, šventes ar tiesiog norėdami pasirūpinti sėdima vieta terasoje ar balkone. Internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt galite rasti didelį sulankstomų kėdžių pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas galės įsigyti sau geriausiai tinkantį variantą.
 • Medinės kėdės
  <p>Kėdės yra neatsiejamas interjero elementas valgomojo erdvėje. Jos yra sukurtos taip, jog, sėdint ant jų, būtų galima niekur neskubėti, pasimėgauti maistu bei laiku su artimais žmonėmis. Būtent dėl to <b>valgomojo</b> <b>kėdės</b> gali būti apibūdinamos ne tik kaip interjero detalė, bet ir kaip patogumas. Jos<b> </b>yra įvairių stilių, todėl šias kėdes lengva pritaikyti prie kiekvieno interjero. Kedziurojus.lt siūlo labai didelį medinių kėdžių asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge!</p> <h2>ką turėtumėte žinoti</h2> <p><b></b>Kaip ir visos medienos rūšys, beržas, pušis, bukas ar kita mediena yra gamtos produktas, ir jis reaguoja į temperatūrų skirtumą, drėgmę, šviesą ir vandenį. Šiltas ar sausas oras gali sukelti medienos plėtimąsi ar susitraukimą (klijiniai sujungimai gali suskilti arba sukelti medžio masyve atšokimus, medžio masyvas gali atšokti ar įskilti. Ideali kambario temperatūra <strong>mediniams baldams</strong> yra nuo 18<sup>0</sup> iki 20<sup>0</sup> C, o, drėgnumas – 60% -70%. Dvi pirmąsias savaites po medinių kėdžių pristatymo jų paviršiai yra labai jautrūs šviesai ir todėl tamsėja. Reikia vengti ilgo laikymo tiesioginiuose saulės spinduliuose.</p>

Aktyvūs filtrai

Banketinės kėdės mūsų asortimente

Jei jums reikalingos banketinės kėdės, Kedziurojus.lt yra puiki vieta joms įsigyti. Visos, mūsų kataloge esančios prekės, yra kruopščiai atrinktos, tad yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Dėl to, kad ir kurį iš šių modelių nuspręsite pasirinkti, galite būti užtikrinti, jog kėdės tarnaus puikiai. Nuo elegantiškų, lenktų formų kėdžių iki modernių ir unikalių modelių – yra variantų, tinkančių kiekvieno skoniui.

Išskirtiniai dizainai bet kokiai erdvei suteiks papildomos estetikos. Tad, jei norite savo šventei ar pasibuvimui suteikti daugiau prabangos, banketinės kėdės yra geras pasirinkimas.

Kaip išsirinkti banketines kėdes?

Banketinių kėdžių asortimentas – labai platus, todėl natūralu, jog gali būti kiek sudėtinga išsirinkti tas vieninteles, labiausiai tinkančias būtent jums. Kad būtų bent kiek lengviau apsispręsti, rekomenduojama laikytis tam tikrų patarimų. Štai, keletas jų:

 • Patogumas. Visų pirmiausia, kėdės turėtų būti komfortiškos jums. Ieškokite tokių, kurios būtų su paminkštinimu ir suteiktų reikiamą atramą nugarai, kad ant jų galėtumėte ilgai sėdėti.
 • Dizainas. Renkantis, labai svarbu atsižvelgti ir į renginio tipą. Ar tai konferencija, vestuvės, gimtadienis ar kita – atkreipkite dėmesį į vietos, kurioje vyks renginys, stilių, spalvinę gamą bei renginio temą. Prie viso to derinamos banketinės kėdės padės sukurti harmoningą ir vientisą vaizdą.
 • Kokybė ir patvarumas. Rinkitės tokias kėdes, kurių rėmas būtų pagamintas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų, pavyzdžiui, ąžuolo, plieno ar tvirto plastiko. Įsitikinkite, jog kėdės yra tvirtos ir gali atlaikyti dažną naudojimą.
 • Erdvės dydis ir svečių skaičius. Pagalvokite apie erdvės dydį bei dalyvaujančių žmonių skaičių. Jei erdvė nedidelė, rinkitės mažesnių išmatavimų kėdes, kurios yra kompaktiško dydžio ir neužima tiek daug vietos.
 • Biudžetas. Kėdžių kaina labai skiriasi, priklausomai nuo to, kas yra jų gamintojas, iš kokių medžiagų yra pagamintos, koks jų dizainas ir kita. Būtent dėl to, prieš rinkdamiesi, nusistatykite aiškų biudžetą, kiek joms galėtumėte išleisti. Tokiu būdu rinkimosi procesas bus kur kas efektyvesnis.

Taigi, tai – pagrindiniai patarimai, kaip išsirinkti banketines kėdes savo šventei ar renginiui. Kad būtų lengviau atrasti tai, ko ieškote, pasinaudokite rikiavimo įrankiu, esančiu Kedziurojus.lt. Naudojantis juo, sutaupysite daug savo brangaus laiko, kadangi galėsite kėdes surikiuoti pagal pardavimus, aktualumą, pavadinimą ar kainą.

Banketinės kėdės – jūsų šventėms

Banketinės kėdės yra geras sprendimas bet kuriai progai, kadangi jos užtikrina maksimalų svečių komfortą. Šiuo metu galima rasti itin kokybiškų ir stilingų kėdžių modelių, pasižyminčių moderniu dizainu. Būtent dėl to jos tarnauja ne tik kaip vieta patogiai prisėsti, bet ir kaip tikrų tikriausia interjero detalė.

Internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt rasite didelį kėdžių asortimentą. Siekiame, jog kiekvienas klientas, apsipirkęs pas mus, liktų maksimaliai patenkintas, todėl atidžiai peržiūrime savo asortimentą bei siūlome tik geriausią kėdžių kokybę. Be viso to, reguliariai vykdome įvairias akcijas bei nuolaidas, leidžiančias sutaupyti ir patinkančias kėdes įsigyti už dar mažesnę kainą nei įprastai. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge. Garantuojame, jog net ir dabar nesunkiai rasite patrauklų kainos pasiūlymą!

Na, o jei sunku pasirinkti, kokios banketinės kėdės geriausiai tiktų jūsų šventei, drąsiai kreipkitės į mūsų komandą. Visuomet esame pasiruošę padėti apsispręsti ir patarti jums rūpimais klausimais. Tai padaryti galite, naudodami tiesioginio susirašinėjimo funkciją, susisiekdami el. paštu [email protected] ar telefonu  +37068235565.
cookie Slapukų sutikimas