Banketinė kėdė Alicante

užsakomaKaina: 29,96€

Minimalus užsakymo kiekis šiai prekei yra 48

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 2 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 2 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,40€.


Banketinė kėdė ALICANTE solidžiu apvalios formos atlošu. Ši banketinė kėdė gali būti trijų spalvų - juodos, raudonos ir tamsiai mėlynos. ALICANTE kėdės sėdynė yra 5,5 cm storio, o rėmo profilio matmenys yra 19 x 19 mm., tai garantuoja kėdės stabilumą ir komfortišką sėdėjimą. Be to ALICANTE kėdės rėmas dažytas milteliniu būdu, kas saugo nuo įbrėžimų - todėl šią kėdę dažnai nuomai renkasi viešojo maitinimo įmonės.

Kėdės rėmas

Rėmas pagamintas iš plieninio 1,00 mm storio ir 19 x 19 mm pločio profilio, kas užtikrina kėdės stabilumą ir patvarumą, esant didelėms apkrovoms.
Kėdė dažyta milteliniu būdu, kas saugo nuo pažeidimų.
Papildoma armuojanti sija po sėdyne - užtikrina stabilumą ir saugumą.

Kėdės sėdynė

Sėdynė pagaminta iš injekcinės poliuretano putos, kuri neleidžia deformuotis. Stora medžio fanera (9 mm) saugo nuo sėdynės sutrūkimo staigaus smūgio atveju.

Atrama

Atrama yra labai patogi ir minkšta. Porolono elementai, kurie naudojami kaip užpildas, leidžia patogiai naudoti kėdę ilgas valandas.

Gobelenas

Naudojame specialią medžiagą atsparią nutrynimui. Tankus pynimas ir atitinkama gobeleno gramatūra (storis) išsaugo kėdę geroje būklėje ilgą laiką. Gobelenas lengvai prižiūrimas, gerai plaunamas, daugelyje atvejų gali būti panaudota drėgna šluostė, o sunkiai pašalinamų dėmių atveju galima panaudoti prekybos centruose esančias valymo priemones.

Guminiai kėdės kojų paminkštinimai

Kėdės padukai pagaminti iš specialaus gumuoto plastiko (kaučiuko), kurie apsaugo grindis nuo subraižymo, o taip pat nuo nemalonaus garso stumdant kėdes pobūvio metu.

PAPILDOMAI:

- 2 metų garantija
- Galimybė sandėliuoti sumovus vieną ant kitos iki 19 vienetų
- pastoviai turime sandėlyje
- Atlošas su anga, leidžia lengvai pakelti kėdę.

Leistinas svoris200 kg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Banketinė kėdė Alicante

Banketinė kėdė Alicante

21 kitų prekių šioje kategorijoje: