Biuro kėdės iš europos

      Per dvidešimt sėkmingos veiklos metų įgijome ne tik klientų, bet ir tiekėjų pasitikėjimą. Klientai tikisi greičio, tikslumo ir lankstumo. Šiandien nebegalime sau leisti neišgirsti jų grįžtamojo ryšio. Įsiklausymas – vienas svarbiausių verslo plėtros ir procesų tobulinimo variklių. Malonus ir greitas aptarnavimas, siekis įsijausti į besikreipiančiojo situaciją, gebėjimas parodyti, kad mums tikrai rūpi, yra nesenstantys būdai demonstruoti nesumeluotą dėmesį klientui. Be to, aptarnaujant klientus ypatingai svarbu ir gerai išmanyti produktą.

     Šiandien įmonė atstovauja Vokietijos "Interstuhl”, "Sedus","Vitra AG", "Wilkhahn"; Italijos ‘Lamm”, "Seipo", "Cerantola"; Portugalų "3G Resins";  Lenkijos “Nowy Styl”, "Profim" įmonėms. Kompanija parduoda savo tiekėjų produkciją ir pati dalį savo produkcijos eksportuoja į Vakarų ir Rytų Europą. Įmonė nuolat plečia ne tik tiekėjų bet ir dilerių tinklą.                         
     Įmonės vienas iš svarbiausių tikslų sukurti efektyvią produktų tiekimo ir pardavimo sistemą, didinančią  vertę tiek savo tiekėjams, tiek  verslo partneriams. Mes – atvira kompanija visiems verslo subjektams įvairiose šalyse, turintiems idėjų ir noro bendradarbiauti. Užsukite į kedziurojus.lt

Biuro kėdės

creditinfo sertifikuotos biuro kedes

Mūsų darbai:

Laukiamojo kėdės Šalčininkų autobusų stotyje – patikima metalinė konstrukcija, poliruoto aliuminio kojos ir porankiai. Visą tai sukūrėme ir įgyvendinome kartu su italų kompanija ALBA.

Atsparus ir funkcionalus, lankytojų suolas yra CATAS sertifikuotas produktas, universalus ir pritaikomas bet kokiems poreikiams. Sukurtas siekiant padidinti patogumą ir praktiškumą, jis visiškai atitinka visus poreikius tų, kurie laukiamajam kelia aukštus kokybės standartus, nuo biuro patalpų iki oro uostų holų ir ne tik.
laukiamojo kedes

 

cookie Slapukų sutikimas