Kategorijos

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

 • 19,00 € - 1 392,00 €

Kaip pasirinkti biuro kėdę
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Sulankstomos kėdės

Sulankstomos kėdės

– tai nesunkiai transportuojamos, kompaktiškos kėdės, kurias galima naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Sulankstomos kėdės yra itin universalios, todėl šias kėdes nesunkiai pritaikysite, organizuodami įvairius renginius, šventes ar tiesiog norėdami pasirūpinti sėdima vieta terasoje ar balkone. Internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt galite rasti didelį sulankstomų kėdžių pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas galės įsigyti sau geriausiai tinkantį variantą.

Aktyvūs filtrai

Sulankstomos kėdės – patogus pasirinkimas

Sulankstomas kėdes yra itin patogu naudoti dėl kelių priežasčių. Visų pirmiausia, jos neužima daug vietos, yra itin kompaktiškos, todėl puikiai tinka mažesnėms erdvėms. Šios kėdės lengvai susilanksto, tad gali būti labai lengvai transportuojamos bei laikomos net ir tokiose vietose kaip spintose ar sandėliukuose. Taip pat, patogu, jog sulankstomos kėdės yra pagamintos iš lengvų, tačiau tvirtų medžiagų – dažniausiai derinamas metalas ir plastikas, tačiau galima rasti kėdžių ir vien iš plastiko ar net medžio. Galinės bei priekinės šių kėdžių kojos tarpusavyje yra sujungiamos sijomis, kurios užtikrina maksimalų stabilumą. Na, o sėdynė ir tinkamas nugaros atlošas garantuoja komfortą.

Sulankstomas kėdes nesunku prižiūrėti. Jas tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Pasirinkę šias kėdes, nesunkiai sukursite laikiną sėdėjimo vietą ir efektyviai išnaudosite turimą erdvę. Jei jums reikia daugiau kėdžių, galite papildomai įsigyti ir specialų, joms pritaikytą vežimėlį, kurio pagalba nesunkiai pervešite sulankstomas kėdes ar galėsite kompaktiškai jas jame laikyti.

Sulankstomų kėdžių asortimentas

Internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt rasite labai platų sulankstomų kėdžių asortimentą. Čia galite rinktis iš skirtingų dizainų, spalvų ir medžiagų kėdžių, tad tikrai kiekvienas galės įsigyti sau tinkamiausią variantą. Mūsų komanda stengiasi, jog visos sulankstomos kėdės, esančios kataloge, būtų aukštos kokybės bei tarnautų kuo ilgiau. Būtent dėl to mūsų asortimentas yra atrinktas labai kruopščiai – prekės užsakomas tik iš patikimų gamintojų. Kokybe esame garantuoti, tad priklausomai nuo pasirinkto sulankstomos kėdės modelio, jai taikome vienerių, dvejų ar net trejų metų garantiją.

Kad galėtumėte lengviau pasirinkti, taip pat rekomenduojame pasinaudoti rikiavimo funkcija, kurios pagalba kėdes akimirksniu surikiuosite pagal pardavimus, aktualumą, pavadinimą ar kainą. Tokiu būdu sutaupysite nemažai savo brangaus laiko ir žymiai efektyviau rasite sau geriausiai tinkantį variantą. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Sulankstomų kėdžių panaudojimas

Sulankstomos kėdės yra itin universalus pasirinkimas, kadangi jas galima panaudoti keliais skirtingais būdais. Štai, keli iš jų:

 • Renginiams ir šventėms. Sulankstomos kėdės yra populiarus sprendimas, kai reikia pasirūpinti laikina sėdima vieta. Jas lengva išskleisti, sudėlioti į norimas vietas, jos neužima daug vietos. Dėl to šios kėdės puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, vakarėliams, koncertams ar kitiems renginiams.
 • Ofisams. Tokios kėdės gali būti naudojamos ir darbo vietose, kai reikia papildomų sėdimų vietų susitikimams, konferencijoms, seminarams ar mokymams. Patogu tai, jog nenaudojamos kėdės gali būti sulankstomos ir kompaktiškai laikomos pasirinktoje sandėliavimo vietoje.
 • Draugų vakarienėms. Jei mėgstate organizuoti pasibuvimus, kuriuose dalyvauja daugiau žmonių, sulankstomos kėdės yra idealus pasirinkimas. Jų pagalba galėsite nesunkiai sutalpinti visus svečius bei užtikrinsite jų komfortą.
 • Lauko veikloms. Dažnai stovyklaujate, rengiate piknikus ar planuojate išvykas į pajūrį? Bet kuriuo iš šių atvejų jums itin pravers sulankstomos kėdės. Jas tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke, o taip pat jos kompaktiškai susilanksto, todėl nesunkiai telpa į automobilį ar kitą transporto priemonę.
 • Švietimo įstaigose. Jei trūksta sėdimų vietų auditorijose, klasėse, aktų salėse, vykstant spektakliams, mokyklos šventėms ar tėvų susirinkimams, sulankstomos kėdės bus puiki išeitis.

Tai tik keli sulankstomų kėdžių panaudojimo būdai, jų yra ir dar daugiau! Tad, jei manote, jog šios kėdės galėtų jums praversti vienokiu ar kitokiu tikslu, nieko nelaukite ir išsirinkite sau geriausiai tinkantį modelį iš Kedziurojus.lt!

Kaip išsirinkti tinkamą sulankstomą kėdę?

Ne paslaptis, sulankstomų kėdžių asortimentas yra labai platus. Būtent dėl to nuspręsti, kuris modelis geriausiai tiktų jums, gali būti kiek sudėtinga. Kad visas rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, rekomenduojame atsižvelgti į tokius pagrindinius aspektus:

 • Paskirtis. Pirmiausia, pagalvokite apie tai, kokiam tikslui ketinate naudoti sulankstomas kėdes. Jas reikėtų derinti prie renginio, šventės ar susibūrimo temos, norint išgauti vientisą ir harmoningą bendrą vaizdą.
 • Vieta. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar kėdės bus naudojamos lauke ar viduje bei kokio dydžio yra erdvė, kurioje planuojamas susibūrimas. Pagal tai rinkitės sulankstomų kėdžių dydį. Jei erdvė maža, įsitikinkite, jog jos yra kompaktiškos ir lengvai susilanksto.
 • Svoris, kurį kėdė atlaiko. Pasidomėkite, kokį maksimalų svorį gali atlaikyti jus dominanti kėdė. Kad išvengtumėte nesklandumų, būtinai įvertinkite asmenų, besinaudosiančių kėdėmis, svorį ir pasirinkite tokias kėdes, kurios lengvai jį atlaikytų. Šią informaciją rasite pasirinktos kėdės aprašyme.
 • Medžiagos. Pagalvokite, iš kokių medžiagų pagamintų kėdžių norėtumėte. Dažniausias pasirinkimas – kėdės iš metalo ir plastmasės, tačiau taip pat galima rasti modelių tik iš plastiko ar net medžio. Pastarosios sulankstomos kėdės itin gražiai atrodo tokiose šventėse kaip vestuvės, krikštynos ar gimtadieniai.
 • Dizainas. Sulankstomos kėdės gali būti įvairių dizainų ir stilių, tad tikrai nesunkiai rasite tokias, kurios geriausiai papildytų jau esamą interjerą ar būtų lengvai pritaikomos bet kurioje aplinkoje. Apsvarstykite, kokio stiliaus kėdžių labiau norėtumėte – modernaus, minimalistinio, klasikinio ar rustic.
 • Biudžetas. Kadangi sulankstomų kėdžių kainos skiriasi, pasvarstykite, kiek šiam pirkiniui galėtumėte išleisti.

Nė neabejojame, jog vadovaujantis šiais patarimais, bus nesunku išsirinkti sau geriausiai tinkančias sulankstomas kėdes. Na, o jei apsispręsti vis tiek sunku, drąsiai kreipkitės į Kedziurojus.lt komandą, kuri visuomet yra pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus jus dominančius klausimus. Tai padaryti galite, naudodamiesi tiesioginio susirašinėjimo funkcija, el. paštu [email protected] ar telefonu +37068235565.

Sulankstomų kėdžių kaina

Sulankstomos kėdės gali kainuoti labai įvairiai. Jų kaina įprastai priklauso nuo kelių faktorių: gamintojo, dizaino ar medžiagų, iš kurių yra pagamintos. Kaip bebūtų, kad ir kokie bebūtų jūsų poreikiai bei norai, gera žinia ta, jog internetinėje parduotuvėje Kedziurojus.lt prekių asortimentas pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir gera kaina. Norime, jog kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas, tad reguliariai taikome nuolaidas bei ypatingus pasiūlymus, leidžiančius sutaupyti ir patinkančias kėdes įsigyti už kur kas mažesnę kainą. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge. Garantuojame, jog net ir dabar rasite nemažai dėmesio vertų pasiūlymų!

Sulankstomos kėdės internetu

Jei jus domina sulankstomos kėdės, Kedziurojus.lt internetinė parduotuvė yra puiki vieta joms įsigyti. Pirkti čia – patogu, greita ir saugu. Viskas, ką reikia padaryti, įsidėti patinkančią prekę į krepšelį, pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą ir laukti, kol prekė pasieks jus. Sulankstomas kėdes galime pristatyti visoje Lietuvoje, o negana to, joms suteikiame ir garantiją. Stengiamės, jog visą mūsų asortimentą sudarytų tik aukšta kokybe pasižyminčios sulankstomos kėdės, tad nepriklausomai nuo to, kurias iš jų pasirinksite, galite būti užtikrinti – jos tarnaus puikiai.

cookie Slapukų sutikimas