Kategorijos
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
„Play & Work“ baldų sistemos: forma seka funkciją

„Play & Work“ baldų sistemos: forma seka funkciją

Turime daug argumentų, kad galėtume jus įtikinti, jog „Play & Work“ baldų sistemos idealiai tinka jūsų biure. Tačiau vietoj to mes jums papasakosime istoriją

Ryškus rytas, kuriame visi šurmuliuoja biure, kaip įprasta šioje kompanijoje: atsitiktiniai susitikimai, žmonės greitai nustato dienos darbotvarkę ir įsitraukia į spontaniškas kalbas. 9 val., registratūroje pasirodo lankytojas. Puošniai apsirengęs vyras atvyko į darbo pokalbį.

„Sveiki, turėsime šiek tiek palaukti, nes mūsų posėdžių salė vis dar užimta“, - sako darbdavys, pasisveikindamas su lankytoju ir nuvedęs jį giliau į biurą bei pakviesdamas atsisėsti ant vienos iš sofų netoli atviros erdvės. „Netrukus grįšiu ir eisime į kambarį“, - sako ji.

Vyras atsisėda ant vienos iš dviejų viena priešais kitą esančių sofų. Tai neįprastas, tačiau universalus baldas. Jis turi linijinę formą ir funkcinę formą, kurios abi atrodo kažkaip pažįstamos. Dizainerio kūrinys, - galvoja jis, braukdamas ranką per minkštą apmušalą. Be natūralaus komforto, jis iškart pastebi, kad aukštos sofą supančios sienos išlaiko didelę triukšmo dalį. Sofa yra tarsi ramybės oazė tarp judraus miesto, mikro pasaulio, kuriame žmogus jaučiasi patogiai ir atsipalaidavęs. Lankytojas įsivaizduoja, kad jei dirbtų šiame biure, jis mielai ateitų čia susidėlioti savo minčių ar šiek tiek atsipalaiduoti. Mąstymas apie tai natūraliai pašalina didžiąją dalį streso, susijusio su būsimu interviu.

-Labai apgailestauju, tačiau konferencijų salė, kurioje turėjome pasikalbėti, užimta ilgiau, nei tikėtasi, ir tai labai svarbus susitikimas su mūsų tarptautiniais partneriais, - sako grįžusi darbuotoja. - Ar neprieštarautumėte pradėti pokalbį čia?

-Tikrai ne, ši vieta tikrai graži ir ne tokia formali - šypsosi jis.

-Tikrai! Mes dažnai rengiame susitikimus ant šių sofų, vidinių ar su lankytojais. Kad būtų dar mažiau oficialu, nusivilkome ir striukes. Ar galime pradėti? – klausia darbdavys, atsisėsdamas ant priešingos sofos.

-Žinoma, bet ar galiu jūsų ko nors paklausti prieš pradedant? - kandidatas jaučiasi vis lengviau.


-Pirmyn!

-Šios sofos forma atrodo pažįstama...

-Taip yra todėl, kad tai reiškia Bauhaus. 2019-ieji yra „Bauhaus“ šimtmetis, todėl daug kalbama apie stilių, jo istoriją ir estetiką.


-Man patinka Bauhaus, ypač jo žinutė: forma seka funkciją. Tai labai pastebima šioje sofoje

Taip vadinama Play&Work. Jį sukūrė du jauni dizaineriai: Janas Wertelis ir Gernotas Oberfelas. Jie turi studiją Vokietijoje ir nuo karjeros pradžios juos žavėjo „Bauhaus“. Tiesą sakant, sofa yra visos baldų sistemos dalis. Apsidairykite po mūsų biurą: čia taip pat turime šios linijos stalų ir spintelių. Nuorodos į „Bauhaus“ geriausiai matosi pažvelgus į stalų plokštes, kurios yra sukurtos pagal Dessau mokyklos komplekso balkonų turėklus. Kita vertus, baldų kojelių forma primena garsiuosius „Bauhaus“ fotelius. Wertel ir Oberfell netgi sakė, kad „Play & Work“ yra jų asmeninė duoklė „Bauhaus“ - tendencija, kuri iš esmės juos formavo.

Vyras dėkingai linkteli galva ir klausia: „Galbūt čia galėtume turėti visą interviu?

***

Tokios situacijos kasdien vyksta biuruose visame pasaulyje, o „Play & Work“ sofų pranašumai, funkcionalumas ir istorija, aprašyti šioje istorijoje, yra visiškai teisingi ir buvo ne kartą giriami mūsų klientų. Taip pat teisingas yra Red Dot apdovanojimas, dizaino Oskaras už Play&Work sistemą (2016 m.) ir Vokietijos dizaino apdovanojimų statulėlė (2020) šios produktų linijos sofoms.

Susipažinkite su „Play&Work“.

Rinkdamiesi intensyvių, ryškių spalvų modulius ir gretindami juos su laisvai stovinčiais stalais, galite sukurti puikią vietą rytinei kavai išgerti, kur jūs ir jūsų komanda suplanuosite visos dienos darbus biure.

 

 

cookie Slapukų sutikimas