Žaidimų (gaming) kėdės
žaidimų kėdės

Žaidimų (gaming) kėdės – vienas iš svarbiausių atributų tikriems žaidimų entuziastams. Žaidimų kėdės ne tik leidžia jaustis patogiai ilgai žaidžiant, tačiau ir leidžia pasiekti puikių žaidimų rezultatų. Nuo žaidimų kėdės priklauso ne tik mūsų fizinė sveikata, patogumas, tokios kėdės nevargina ir leidžia jaustis komfortabiliai, tačiau nuo jos pri...

žaidimų kėdės

Žaidimų (gaming) kėdės – vienas iš svarbiausių atributų tikriems žaidimų entuziastams. Žaidimų kėdės ne tik leidžia jaustis patogiai ilgai žaidžiant, tačiau ir leidžia pasiekti puikių žaidimų rezultatų. Nuo žaidimų kėdės priklauso ne tik mūsų fizinė sveikata, patogumas, tokios kėdės nevargina ir leidžia jaustis komfortabiliai, tačiau nuo jos priklauso ir pati žaidimo kokybė, pasiekti rezultatai.

Kėdės žaidimams privalumai

Ilgas sėdėjimas priešais kompiuterį prie tam nepritaikytos kėdės – turi neigiamą įtaką mūsų stuburui, gali sukelti skausmus nugaros srityje bei pakenkti laikysenai. Būtent specialios kėdės skirtos žaidimams yra pagamintos iš ergonomiškų ir inovatyvių medžiagų, kurios leidžia užtikrinti patogumą net ir sėdint ilgą laiką. Žaidimų kėdės sukurtos taip, kad užtikrintų visapusišką komfortą, patogumą bei taisyklingą žaidėjo kūno padėtį žaidimo metu. Tokios kėdės turi specialius išgaubimus, paminkštinimus, kurie apsaugo stuburą nuo netaisyklingo sėdėjimo, kūno padėties.

Kokiam žaidimų tipui reikalingos žaidimų (gaming) kėdės?

Žaidimų kėdes galima būtų suskirstyti į tam tikras kategorijas:

  • Bendrojo pobūdžio žaidimų kėdės – primena įprastas, biuro kėdes, kurios taip pat gali būti pritaikomos ne tik žaidimams, tačiau ir naudojimui ofise, darbui prie kompiuterio ar kitoje vietoje. Tokios kėdės tiks tiek mėgėjams tiek žaidimų profesionalams.
  • Specializuotos kėdės – tokios žaidimų kėdės dažnai savo komplektacijoje turi ir papildomą žaidimams skirtą įrangą – lenktynių ar skrydžių stimuliatorius, vairus. Tokios kėdės itin tinka profesionalams, kurie nori pasinerti į tikrą žaidimo veiksmą.


Žaidimų kėdžių pasirinkimas

Platus kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti norimą žaidimo kėdę pagal Jūsų poreikius – tai gali būti įprasta kėdė kurią galėsite naudoti tiek biure, tiek namuose, tiek ir specializuota profesionalams ir tikriems žaidimų entuziastams skirta kėdė. Žaidimų kėdės kaina priklauso nuo kėdės dizaino, galimybių bei funkcijų. Čia galite rasti ir išmanias kėdes, kurios nustebins savo galimybėmis bei išskirtinėmis funkcijomis – įmontuotu LED apšveitimu, Bluetooth garsiakalbiais bei kitomis galimybėmis.

Plačiau

Žaidimų (gaming) kėdės 

Yra 19 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Žaidimų (gaming) kėdės

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai