SIBIO

Auditorinės kėdės SIBIO„Sibio“ yra kėdė, sukurta daugiafunkcėms vietoms. Dėl nedidelių matmenų po sulankstymo kėdę galima sėkmingai naudoti teleskopinėms tribūnoms. Kitas privalumas yra galimybė pakeisti kėdės išdėstymo kampą, išdėstyti pagal tribūna. Kėdė yra labai patvari. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš buko faneros ir gali būti su paminkštinimais, kurios padidina komfortą.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.

Sibio yra kubo formos kėdė, kuri yra sukurta uždaroms sporto ir pramogų erdvėms. Dėl mažų matmenų po sulankstymo, kėdė gali būti sėkmingai naudojama teleskopinėms tribūnoms. Kitas privalumas – galimybė keisti kėdės išdėstymo kampą pagal į tribūną.

Dėl savo plieninės konstrukcijos Sibio kėdė yra labai patvari. Estetiniu požiūriu dar viena puiki savybė yra galimybė nudažyti kėdės konstrukciją pasirinkta spalva. Sėdynė ir atlošas (kurių yra trys skirtingų aukščių) yra pagaminti iš buko faneros ir gali būti su apmuštomis perdangomis, kurios padidina naudojimo komfortą. Priklausomai nuo kliento pageidavimų, galima rinktis porankius su pagalvėlėmis, iš medžio masyvo arba poliuretano. Visos šios savybės suteikia plataus pritaikymo galimybes. Kitas neabejotinas privalumas – galimybė pasukti Sibio kėdę ir pakeisti jos vietą auditorijoje, atrakinus atitinkamus užrakto elementus.Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.


Trys skirtingi atlošo aukščiai

Poliuretano arba buko medienos porankiai

Daugiau

Garantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės SIBIO

Auditorinės kėdės SIBIO

„Sibio“ yra kėdė, sukurta daugiafunkcėms vietoms. Dėl nedidelių matmenų po sulankstymo kėdę galima sėkmingai naudoti teleskopinėms tribūnoms. Kitas privalumas yra galimybė pakeisti kėdės išdėstymo kampą, išdėstyti pagal tribūna. Kėdė yra labai patvari. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš buko faneros ir gali būti su paminkštinimais, kurios padidina komfortą.

Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: