Vežimėlis stalams 1136 M

užsakomaPrireikus atlaisvinti patalpą ar erdvę – išmontuokite sudedamus stalus ir sudėkite juos ant vežimėlio. Šis vežimėlis labai tinka stalų sandėliavimui, kadangi užima ypač minimaliai vietos. Lengvą ir saugų vežimėlio judėjimą užtikrina 4 nepriklausomai judantys ratukai, du kurių – su stabdžiais.
Matmenys:
auk
štis-120 cm, plotis-106 cm, ilgis-150 cm.

619,52€

-36%

Kaina: 396,49€

Sumažinta kaina!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 39 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 39 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 7,80€.


Optimizuokite sudedamų stalų transportavimą bei sandėliavimą naudodami šį vežimėlį. Vežimėlyje galima sutalpinti iki dvylikos sudedamų, stačiakampio stalviršio stalų, kurie yra tinkami naudoti tokiuose renginiuose kaip konferencijos, mugės, parodos ir pan. Prireikus atlaisvinti patalpą ar erdvę – išmontuokite sudedamus stalus ir sudėkite juos ant vežimėlio. Be to, šis vežimėlis labai tinka stalų sandėliavimui, kadangi užima ypač mažai vietos. Lengvą ir saugų vežimėlio judėjimą užtikrina 4 nepriklausomai judantys ratukai, du kurių – su stabdžiais.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Vežimėlis stalams 1136 M

Vežimėlis stalams 1136 M

Prireikus atlaisvinti patalpą ar erdvę – išmontuokite sudedamus stalus ir sudėkite juos ant vežimėlio. Šis vežimėlis labai tinka stalų sandėliavimui, kadangi užima ypač minimaliai vietos. Lengvą ir saugų vežimėlio judėjimą užtikrina 4 nepriklausomai judantys ratukai, du kurių – su stabdžiais.
Matmenys:
auk
štis-120 cm, plotis-106 cm, ilgis-150 cm.

16 kitų prekių šioje kategorijoje: