Krėslų linija | NjordTiesios linijos su subtiliomis kreivėmis. Iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, kad Njord yra gana išskirtinis! Žalia mediena buvo naudojama ypač plonam rėmui sukurti. Sėdynės apvalkalas, pagamintas iš antracito termoformuoto poliesterio veltinio, vilioja organišku dizainu ir švelniu prisilietimu.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.

Akį traukiantis dizainas su nauju komforto lygiu. Lengvas dizainas, fotelis, kurio sėdynės apvalkalas puikiai tinka kūnui, kad būtų patogiau sėdėti.

Keturi tarptautiniu mastu pripažinti dizaino apdovanojimai yra įtikinamas įrodymas, kad „Njord“ fotelis išsiskiria virš kitų.


Lupino_4L_CUZ2R (1).jpg

Lupino_4L_CUZ2R (2).jpg

office-chairs_10-6_Club-1.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų linija | Njord

Krėslų linija | Njord

Tiesios linijos su subtiliomis kreivėmis. Iš pirmo žvilgsnio galite pamatyti, kad Njord yra gana išskirtinis! Žalia mediena buvo naudojama ypač plonam rėmui sukurti. Sėdynės apvalkalas, pagamintas iš antracito termoformuoto poliesterio veltinio, vilioja organišku dizainu ir švelniu prisilietimu.

30 kitų prekių šioje kategorijoje: