Krėslų linija | GraniteGranite yra kietos ir griežtos formos sofa. Tai baldų linija, kuri dominuoja, atkreipia dėmesį ir tampa bet kurio kambario židiniu. Akmens blokų įkvėptos formos suteikia stabilumo ir saugumo jausmą. Granite - tai stilinga ir intriguojanti sofa. „Granite“ sofų liniją sudaro fotelis, 2 vietų sofa ir 3 vietų sofa.

Dizaineris: Arkadiusz KulonPirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.

Granite yra rafinuotas ir išskirtinai patogus. Tai puikiai tinka įvairioms erdvėms, pabrėžiant biurų ir susitikimų zonų prestižą. Granitas yra patikimas ir elegantiškas kiekvienos įmonės eksponatas. Sėdynės konstrukcija su aukščiausios kokybės DUX spyruoklėmis užtikrina išskirtinį naudojimo patogumą.

soft-seating_1-1_Concerto-4.jpg

soft-seating_10-6_Concerto-2.jpg

soft-seating_10-6_Concerto-3.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų linija | Granite

Krėslų linija | Granite

Granite yra kietos ir griežtos formos sofa. Tai baldų linija, kuri dominuoja, atkreipia dėmesį ir tampa bet kurio kambario židiniu. Akmens blokų įkvėptos formos suteikia stabilumo ir saugumo jausmą. Granite - tai stilinga ir intriguojanti sofa. „Granite“ sofų liniją sudaro fotelis, 2 vietų sofa ir 3 vietų sofa.

Dizaineris: Arkadiusz Kulon30 kitų prekių šioje kategorijoje: