Biuro baldų linija | Easy SpaceOptimalus darbo vietos išdėstymas turėtų reaguoti į procesus, kuriuos įgyvendina ten dirbantys darbuotojai. Patartina rinktis universalią įrangą. Siekiant palengvinti efektyvų kasdienį darbą, geriausią palaikymą dažnai teikia paprasti ir patikrinti sprendimai, pavyzdžiui, „Easy Space“ baldų sistema.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


office-furniture_10-6_EasySpace-13.jpg

office-furniture_1-1_EasySpace1_1-4.jpgPraktiškumas kartu su paprastu dizainu sudaro estetišką ir ekonomišką sistemą, kuri gerai veikia skirtingose darbo vietose ir tenkina įvairius jų vartotojų poreikius. „Easy Space“ pateisina visus lūkesčius.

Yra daugybė profesijų, kuriose dokumentų  saugojimas yra itin svarbus. „Easy Space“ spintelių įvairovė leidžia laikyti bet kokus svarbius dokumentus, taip pat palaikyti tvarką biuro bibliotekoje.
office-furniture_1-1_EasySpace-2.jpg

office-furniture_10-6_EasySpace-23.jpg

office-furniture_10-6_EasySpace-21.jpgoffice-furniture_10-6_EasySpace-30.jpg


office-furniture_10-6_EasySpace-28.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro baldų linija | Easy Space

Biuro baldų linija | Easy Space

Optimalus darbo vietos išdėstymas turėtų reaguoti į procesus, kuriuos įgyvendina ten dirbantys darbuotojai. Patartina rinktis universalią įrangą. Siekiant palengvinti efektyvų kasdienį darbą, geriausią palaikymą dažnai teikia paprasti ir patikrinti sprendimai, pavyzdžiui, „Easy Space“ baldų sistema.

30 kitų prekių šioje kategorijoje: