Biuro stalų linija | eRangeIšskirtinė baldų sistema, uždaryta neįprasta, visapusiška forma. Išskirtinis dizainas, dėmesys detalėms ir geriausios kokybės medžiagos daro „eRange“ unikalų. Plati produktų linija leidžia įrengti ir vadovų biurą, ir prestižinę konferencijų salę.

Dizaineriai: Gernot Oberfell, Jan Wertel


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.
office-chairs_1-1_Mojito-29.jpg

Mes vertiname reiklius klientus. Mums rūpi detalės. Todėl „WertelOberfell“ dizaino studijoje buvo sukurta „eRange“ - vykdomoji baldų sistema. Baldų sistema išreikšta revoliucine ir stilinga forma, paremta modernistinėmis „Bauhaus“ idėjomis ir funkcionalizmu. Pateikiame dinamišką sprendimą tiems, kurie yra reiklūs kitiems, bet gali būti reiklūs ir sau.


office-furniture_10-6_eRange9.jpg

„eRange“ siūlo daug vietos saugojimui. Fiksuoti stalčiai - neatsiejama rašomojo stalo dalis, palengvina darbo organizavimą ir suteikia prieigą prie būtiniausių dokumentų. Išmani jo struktūra leidžia 100% išnaudoti erdvę viduje, suteikiant prieigą tiek iš vartotojo pusės, tiek iš išorės. „eRange“ remiasi ne tik kokybe, elegancija ir rafinuota forma, bet ir pažangiu funkcionalumu, kuris pasiekiamas taikant išmaniuosius sprendimus. Spintelėse ir stalčiuose naudojama „open“ sistema, mobilūs pjedestalai, sumanus kabelių valdymas - visa tai prisideda prie labai gerų sistemos funkcinių savybių.office-furniture_1-1_eRange4.jpg

zeta_17.jpg

office-furniture_10-6_eRange5.jpg

office-furniture_10-6_eRange3.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro stalų linija | eRange

Biuro stalų linija | eRange

Išskirtinė baldų sistema, uždaryta neįprasta, visapusiška forma. Išskirtinis dizainas, dėmesys detalėms ir geriausios kokybės medžiagos daro „eRange“ unikalų. Plati produktų linija leidžia įrengti ir vadovų biurą, ir prestižinę konferencijų salę.

Dizaineriai: Gernot Oberfell, Jan Wertel


30 kitų prekių šioje kategorijoje: