Abacus kėdės: ekstremalių sąlygų ekspertas

Abacus kėdės: ekstremalių sąlygų ekspertas
Jau dešimtmetį gerbėjai, sirgaliai ir stadionų savininkai visame pasaulyje vertina „Abacus - Forum Seating“ stadiono kėdes dėl jų patogumo, ilgaamžiškumo ir lengvo montavimo. Jos dizainerė Rebecca Stewart iš „Arup“ studijos mums pasakoja, kaip ji sukūrė nesunaikinama, laikui nepavaldžią ir universalią kėdę.

Ar pamenate, kaip pirmą kartą pamatėte stadione sumontuotas „Abacus“ kėdes?

Žinoma! Prieš dešimtmetį jos buvo pristatytos į vieną Dublino stadioną. Išdėstytos eilėmis, jos atrodė visiškai kitaip nei pavienės kėdės, kurias išbandėme laboratorijoje. Vaikščiojau stadione ir apžiūrinėjau kiekvieną „Abacus“ ir jų tvirtinimo sijų detales. Kėdės buvo labai tolygios, nei kėdės atlošas pati sėdynė nebuvo iškilusi iš eilės. Pamenu, galvojau, kad būtent taip mes ir įsivaizdavome „Forum Seating“.

***

Rebecca Stewart yra labai vertinamos tarptautinės konsultacinės įmonės Arup dizainerė. Ji baigė dizaino studijas Bristolio universitete, Karališkajame meno koledže ir Londono imperatoriškame koledže. Profesinės patirties ji įgijo dirbdama „Ford“ ir „Aston Martin“ kompanijose.


Taigi kaip jūs juos įsivaizdavote?

Mūsų tikslas buvo sukurti „visuotinę kėdę“ - būtent taip ji buvo suformuluota preliminariose gairėse. „Forum Seating“ buvo baigusi savo pirmuosius stadiono projektus. Atsiradus daugiau, tai galėjo padėti prekės ženklui plėsti savo verslą visame pasaulyje. Prekės ženklas tikėjosi sutarčių iš įvairių pasaulio vietų, o tai reiškia, kad kėdės turėjo tobulai funkcionuoti labai skirtinguose klimatuose. Viename regione vyraus karštis, dulkių audros ir didžiulė ultravioletinė spinduliuotė, o kitur turėjome tikėtis, kad sėdynė bus apsnigta ir dalį metų bus atšiauriose salygose. Tačiau iššūkis buvo didesnis. Šioje pramonėje buvimas „pasauliniu“ taip pat reiškė galimybę greitai pritaikyti auditoriją įvairiems renginiams: vieną dieną futbolo rungtynėms, kitą – regbio rungtynėms, o dar kitą dieną – didžiuliam koncertui.

 

Visų šių tipų renginių metu žiūrovus lydi stiprios emocijos.

Pati nesu užkietėjus rungtynių gerbėja, bet žiūriu pagrindines rungtynes ir jaudinuosi. Suprantu, kad tikri sirgaliai reiškia emocijas. Kai jų mėgstamiausia komanda pelno įvartį ar taškus, jie tiesiog negali suvaldyti džiaugsmo, sprogimo ir šokinėja aplink tribūną, įskaitant sėdynes. Būtent tokia situacija susidaroir būna sugadinamos kėdės, todėl ilgaamžiškumas buvo labai svarbus „Abacus“. Siekdami pasiruošti ir kitoms aplinkybėms, kėdes paruošėme ekstremaliems išbandymams: bandėme ją išplėšti nuo stovo, daužėme plaktuku ir net padegėme degikliu. Jos išlaikė kiekvieną testą, todėl pelnė „nesunaikinamos“ sėdynės reputaciją.

"Abakus - stadiono kėdės yra bandymas spręsti įprastus iššūkius, su kuriais susiduriama tokiose sporto vietose, kaip didelis našumas, ergonomika ir vertė"


 

Ar toks didelis atsparumas gali derėti kartu su komfortu?

Taip gali! Pastaraisiais metais stadionų verslas neįtikėtinai išaugo, o pastatų savininkai šiandien turi tik užtikrinti aukštą kokybę ir patogumą renginio dalyviams, sėdintiems kėdėse tiek ilgą, tiek trumpą laiką. „Abacus“ šią funkciją atliko labai gerai, tai įrodo tai, kad jos buvo įrengtos net penkiose 2022 m. pasaulio čempionato Katare vietose. Šis renginys nustato naujus stadionų organizavimo ir modernumo standartus, o mūsų kėdė pasirodė praktiškai neprilygstama, nors nuo premjeros praėjo dešimtmetis.

Jūsų nuomone, kodėl taip yra?


Patvarumas ir patogumas, apie kurį minėjau anksčiau, yra jo stipriosios pusės. Be to, yra paprastas montavimas ir galimybė greitai pakeisti rėmo konfigūraciją, jei reikia. Aš tai turėjau omenyje viso „Abacus“ kūrimo proceso metu. Mums pavyko sukurti sėdynę, sumontuotą tiesiai ant sijos, o sistemą iš tikrųjų sudaro tik trys dalys, tai sumažina montavimo laiką stadione iki minimumo. Stadiono vadovai tai labai vertina.


„Abacus“ dizainą įvertino ir ekspertai. Kėdė laimėjo prestižinį FX apdovanojimą.

Apdovanojimai visada yra nuostabus išskirtinumas, jie patvirtina, tiek dizaino, tiek kokybės išskirtinumą. Tačiau tikrasis išbandymas vyksta kiekvieną dieną daugelyje stadionų, kuriuose buvo įrengtos „Abacus“. Kai iš klientų, stadionų savininkų išgirstu, kad kėdės yra labai patvarios, kad tarnauja ilgums metus, tvirtinimo sistema sutaupo daug laiko, o gerbėjai džiaugiasi sėdėjimo patogumu, tada esu tikra, kad mums iš tikrųjų pavyko sukurti „pasaulinio lygio“ kėdę.

Of course! A decade ago, they were delivered to one of the stands of a stadium in Dublin. Arranged in rows, they looked completely different from the single seats we had tested in the laboratory. I walked around the stand and looked at every detail of both the Abacuses and the mounting beams. The seats were very uniform, not a seat back or tip up out of line. I remember thinking that it was exactly how Forum Seating and I had imagined them.

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai