Kaip išsirinkti ergonomiškus baldus?

Kaip išsirinkti ergonomiškus baldus?

Ergonomiškų baldų pasirinkimas

Sutiksite, kad vieni iš svarbiausių darbui ar laisvalaikiui skirtų baldų, kuriems turime skirti didelį dėmesį yra stalas ir kėdė. Tai svarbiausi baldai prie kurių praleidžiame didžiąją savo dienos dalį, todėl turime didelį dėmesį skirti ne tik jų dizainui – formoms, spalvoms, tačiau ir patogumui bei komfortui.

Ergonomiškos kėdės pasirinkimas – ergonomiškos kėdės prisitaiko prie jūsų kūno bei leidžia išlaikyti teisingą kūno padėtį ir išvengti didesnės žalos nugarai bei laikysenai. Ergonomiškos kėdės pasižymi valdomais padėties mechanizmais, todėl pasirinkite tokią kėdę, kuri turės reguliuojamas aukščio funkcijas. Reguliuojama kėdė leidžia ją pritaikyti pagal individualius kūno matmenis, todėl suteikia galimybę kėde naudotis ir ją nusistatyti pagal savo poreikius keliems asmenims. Ergonomiška reguliuojama kėdė užtikrins, kad jūsų abi kojos priglus prie žemės, o nugara bus atremta. Taip pat atkreipkite dėmesį į kėdės atlošo linkius, šiuolaikinės kėdės turi specialius S formos linkius kurie prisitaiko prie sėdinčiojo laikysenos, taip pat svarbi dalis- porankiai, kurie leidžia alkūnes išlaikyti reikiamame aukštyje ir nevargina pečių.

Ergonomiško stalo pasirinkimas – išsirinkti ergonomišką stalą yra lengviau nei kėdę, nes jis neturi taip griežtai prisitaikyti prie kūno kaip kėdė. Visgi renkantis stalą svarbu atkreipti dėmesį, kad jis turėtų pakankamai erdvės kojoms, jos turėtų būti patogioje padėtyje, nesulenktos, o jūsų keliai neturėtų remtis į stalo apačią ar kraštus. Taip pat svarbu, kad ant stalo būtų pakankamai vietos pasidėti alkūnėms, jos negali kyboti ore, nes tai sukelia didelę apkrovą pečiams.

Kedziurojus.lt asortimente rasite kokybišką, platų ergonomiškų kėdžių bei stalų pasirinkimą jūsų biurui ar darbui iš namų, taip pat laisvalaikio praleidimui.

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Kategorijos

Perkamiausios

Informacija

Gamintojai

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

  • Kėdė 2304
    Kėdė 2305

    Valgomojo kėdė Pagaminta iš:...

    55,06€ -35% 84,70€