Kategorijos
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Kaip išsirinkti ergonomiškus baldus?

Kaip išsirinkti ergonomiškus baldus?

Dirbant iš namų ar biure svarbu pasirūpinti patogiais, kokybiškais ir ergonomiškais baldais. Ieškant baldų į darbo kambarį, ar biurą verta investuoti į ergonomiškus baldus, nes jie lemia komfortą darbo metu, leidžia išvengti rimtesnių sveikatos problemų, bei lemia geresnius darbo rezultatus. Ergonomiškais baldais laikomi tie, kurie dirbant ar leidžiant laisvalaikį leidžia išvengti mikrotraumų, kuo mažiau vargina ir leidžia išlaikyti maksimalų produktyvumą visos darbo dienos metu.

Ergonomiškų baldų pasirinkimas

Sutiksite, kad vieni iš svarbiausių darbui ar laisvalaikiui skirtų baldų, kuriems turime skirti didelį dėmesį yra stalas ir kėdė. Tai svarbiausi baldai prie kurių praleidžiame didžiąją savo dienos dalį, todėl turime didelį dėmesį skirti ne tik jų dizainui – formoms, spalvoms, tačiau ir patogumui bei komfortui.

Ergonomiškos kėdės pasirinkimas

– ergonomiškos kėdės prisitaiko prie jūsų kūno bei leidžia išlaikyti teisingą kūno padėtį ir išvengti didesnės žalos nugarai bei laikysenai. Ergonomiškos kėdės pasižymi valdomais padėties mechanizmais, todėl pasirinkite tokią kėdę, kuri turės reguliuojamas aukščio funkcijas. Reguliuojama kėdė leidžia ją pritaikyti pagal individualius kūno matmenis, todėl suteikia galimybę kėde naudotis ir ją nusistatyti pagal savo poreikius keliems asmenims. Ergonomiška reguliuojama kėdė užtikrins, kad jūsų abi kojos priglus prie žemės, o nugara bus atremta. Taip pat atkreipkite dėmesį į kėdės atlošo linkius, šiuolaikinės kėdės turi specialius S formos linkius kurie prisitaiko prie sėdinčiojo laikysenos, taip pat svarbi dalis- porankiai, kurie leidžia alkūnes išlaikyti reikiamame aukštyje ir nevargina pečių.

Ergonomiško stalo pasirinkimas

– išsirinkti ergonomišką stalą yra lengviau nei kėdę, nes jis neturi taip griežtai prisitaikyti prie kūno kaip kėdė. Visgi renkantis stalą svarbu atkreipti dėmesį, kad jis turėtų pakankamai erdvės kojoms, jos turėtų būti patogioje padėtyje, nesulenktos, o jūsų keliai neturėtų remtis į stalo apačią ar kraštus. Taip pat svarbu, kad ant stalo būtų pakankamai vietos pasidėti alkūnėms, jos negali kyboti ore, nes tai sukelia didelę apkrovą pečiams.

Kedziurojus.lt asortimente rasite kokybišką, platų ergonomiškų kėdžių bei stalų pasirinkimą jūsų biurui ar darbui iš namų, taip pat laisvalaikio praleidimui.

cookie Slapukų sutikimas