Kategorijos
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
YOUTEAM ™ - JŪSŲ SĖKMĖS FORMA

YOUTEAM ™ - JŪSŲ SĖKMĖS FORMA

Sėkmė pasireiškia įvairiais būdais. Jūsų karjeroje tai gali atsispindėti aukščiausioje pozicijoje ar dar tik kylant karjeros laiptais. Finansinė sėkmė dažnai atsispindi jūsų naujame name ar prabangiame automobilyje. O sėkmė asmeniniame gyvenime dažniausiai matoma artimiausių ir brangiausių žmonių, su kuriais praleidžiate brangiausias akimirkas, veiduose.

Mes nusprendėme įtraukti sėkmės sampratą ir įkūnyti ją į biuro kėdžių dizainą, apibrėždami pagrindines jos savybes ir tada sugalvojome jiems tinkamą ir konkrečią formą. Mūsų darbo rezultatas dabar žinomas kaip „YouTEAM ™“.

Minimalizmo forma


Ar nemanote, kad pasaulis tapo per didelis, per daug pasirinkimų? Jis yra perkrautas informacijos ir daugybės kitų dalykų, kurių mums tikrai nereikia. Mes juos įsisaviname ir perkame daugiau nei reikia. Tada mes pradedame nešti šią nepaprastai didelę naštą. Nenuostabu, kad jaučiamės išsekę.

O dabar įsivaizduokite, kad esate miško viduryje. Tęsk! O gal jums labiau patinka kalnai? Galite įsivaizduoti kalnų viršūnes ar pievas. Arba jūros pakrantę. Bet kur, kol esate ten be savo mobiliojo telefono ar ko nors, kas galėtų atitraukti jūsų dėmesį. Turite tik tai, kas tikrai būtina. Esi tik tu ir tave supanti gamta. Argi ne gražu? Viskas atrodo harmoninga ir dera.

Jei pažvelgsite į „YouTEAM ™“ kėdę, iškart pastebėsite tokią harmoniją. Nugaros linija šiek tiek išlenkta, sklandžiai sujungta su sėdynės atrama. Visą tai galime atpažinti kaip lengvą dizainą, subtilų rėmą. Būtent šis rėmas apibrėžia mūsų produktą. Būtent jis laiko tik tai, kas absoliučiai būtina. Kaip ir gamtoje, nėra sudėtingų formų, aštrių kampų ir staigių lūžių. Čia nerasite nė vieno nereikalingo elemento. Šios savybės lemia nesenstančią šio dizaino kokybę, kuri išliks intriguojanti ir atspari trumpalaikėms tendencijoms.


Intuicijos forma

Tikriausiai žinote šį jausmą, kai pabundate vidury nakties ir einate tamsoje, kad niekas neišgirstų. Ir visiškoje tamsoje, jūs puikiai žinote kur eiti. Kaip tai įmanoma? Nesunkiai susirasite kelią, nes žinote kiekvieną savo namo kvadratinį metrą. Tai yra intuityvu.

Mes dėjome visas pastangas, kad sukurtume „YouTEAM ™“ kėdę taip, kad galėtumėte ja naudotis intuityviai. Mes kūrėme, kad ja naudotis būtų taip paprasta, lyg jūs ją turėjote daugelį metų ir žinote kiekvieną jos detalę. Jūs tiesiog sėdite ir sureguliuojate jos padėtį daug negalvodami.

Šio paprastumo paslaptis yra tikslus ir patikimas reguliavimo mechanizmas, paslėptas paslaptingame korpuse. Mygtukų piktogramos, sukurtos specialiai „YouTEAM ™“ linijai, yra tokios pat subtilios. Šis mažas akcentas įrodo, kad prisiminėme kiekvieną šios kėdės detalę.


Biuro akcentas

Kai kurie mokslininkai teigia, kad pakanka kelių dešimčių ar net kelių sekundžių, kad padarytumėte ilgalaikį įspūdį. Šiomis pirmomis akimirkomis nuspręsite, ar jums patiks konkretus asmuo ar vieta. Bet kokiu atveju, jūsų biuras gali iš karto pritraukti klientų ar žinomų specialistų, kuriuos norėtumėte samdyti, jei tik suteiksite jiems galimybę. Kai žmonės įeis į jūsų biurą, kruopščiai sutvarkyta erdvė papasakos jiems istoriją. Kaip visada, svarbiausia yra pradžia: ji neturėtų būti nei nuobodi, nei įtaigi.

„YouTEAM ™“ kėdės bus puikiai subalansuotas pasakotojas. Jos pasakoja istoriją, tačiau tai daro subtiliai. Užuot šaukę, jos švelniai apglėbia jus savo balsu, kaip sumanus moderatorius. Nesvarbu, ar žiūrite į pasukamą, ar stacionarią kėdę su aukštu ar žemu atlošu, ar ji būtų apmušta, ar pagaminta iš elastingo tinklelio, kiekvienas baldas pasakos jums savo istoriją, kuri puikiai dera su jūsų biuro erdve. Tai puikus dizaino, didingo skonio ir jūsų, kaip lyderio, suvokiančio, kad sėkmė priklauso nuo santykių su kolegomis ir partneriais, istorija.


Jei pažvelgsite į „YouTEAM ™“ kėdę, iškart pastebėsite tokią harmoniją. 

cookie Slapukų sutikimas