Kategorijos
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Puzlo. Oskaras už geriausią antraplanį vaidmenį

Puzlo. Oskaras už geriausią antraplanį vaidmenį

Jei būtų Oskaro apdovanojimai už baldus, Puzlo spintelės būtų pirmoje vietoje kaip antraplaniai aktoriai. Tai nereiškia, kad jų vaidmuo yra nedidelis. Priešingai, šis palyginimas pabrėžia svarbų jų vaidmenį biuro aplinkoje.

Pagalba herojams

Kasmet Oskarų įteikimo ceremonija sulaukia viso pasaulio dėmesio, nes jų reikšmė neapsiriboja tik kino industrija. Kiekvienas nugalėtojas ne tik įeina į kino istoriją, bet ir prisimenamas kaip asmenybė visos kultūros istorijoje. Būtina pabrėžti „kiekvieną“ nugalėtoją, nes jų yra gana daug, keliose kategorijose. Apdovanojimų paskelbimą visada lydi nemažas jaudulys. Nuo 1936 m. Du apdovanojimai kiekvienoje ceremonijoje skiriami antraplaniams aktoriams. Taip organizatoriai nori pabrėžti, kad nors dėmesio centre yra pagrindinis vaidmuo, meninis pastatymo nuopelnas vargu ar yra vieno aktoriaus darbas. Pakanka pažvelgti į antraplanių aktorių kategorijos nugalėtojų sąrašus: tarp aktorių yra Meryl Streep („Kramer vs Kramer“), Cate Blanchett („Aviator“) arba Penelope Cruz („Viki, Cristina“), ("Barselona“). Ir tikrai atpažinsite penkis aktorius, nominuotus šiam apdovanojimų leidimui: Anthony Hopkinsą („Du popiežiai“), Tomą Hanksą („Graži diena kaimynystėje“), Joe Pesci („Airis“), Al Pacino („Airis“) ir Bradas Pittas („Kartą Holivude“). Tai jokiu būdu ne paguodos prizas, bet didžiulė sėkmė.

Biurui taip pat reikia pagalbinio vaidmens

Tas pats pasakytina apie biurą. Apsidairę aplink pamatysite, kad kai kurie baldai iškart atkreipia jūsų dėmesį. Jei pažvelgsite į mūsų pasiūlą, tai bus dizainerių kėdės, baldų sistemos ir sofos, kurios jau buvo pastebėtos ir gavo keletą svarbių mūsų pramonės apdovanojimų. Kai kurie iš šių apdovanojimų netgi vadinami „dizainerių Oskarais“ („Red Dot Design Award“). Mes didžiuojamės šiais apdovanojimais: išleidžiame atskirus pranešimus spaudai, kad juos paskelbtume pasauliui, ir pažymime atitinkamus elementus, kad parodytume šį skirtumą. Ir mes teisūs tai darydami, nes šie produktai savo reputaciją pelnė dėl savo unikalių savybių. Kitaip nei kino pramonėje, dizaino pasaulyje niekas nesivargina pripažinti antraplanių vaidmenų. Gaila, nes mūsų pasiūloje yra keletas prekių, kurios galėtų pretenduoti į šį apdovanojimą.Laikykitės tinkamos tvarkos, kad „žvaigždės“ spindėtų


Mūsų kryptis šioje kategorijoje tikrai būtų „Puzlo“ spintelės. Tiesiog pažiūrėkite į jas – tai puikus antraplanio aktoriaus pavyzdys. Naudojate juos kiekvieną dieną, kad išsaugotumėte daiktus, kurie priešingu atveju gulėtų ir sukeltų netvarką pagrindiniams biuro aktoriams - kėdėms ar stalams. Ir jūs turite pripažinti, kad netvarka užgožtų „žvaigždes“. Puzlo dėka gali spindėti pagrindiniai biuro erdvės aktoriai.

Biuro pasakojimas

Dabar įsivaizduokite, kad jūsų biure yra svečių, pvz. klientų. „Puzlo“ tikriausiai bus vienas pirmųjų dalykų, kuriuos jie pastebės. Kadangi turite daugybę sąrankos parinkčių ir platų spalvų pasirinkimą, galite lengvai panaudoti šias savybes norimam įspūdžiui sukurti. Tai pasakojimo pradžia. Kita biuro įranga papasakos jūsų svečiams visą likusią istoriją.

Biuro dialogai

Kadangi paminėjome dialogus, trumpam grįžkime į žmonių pasaulį. Darbuotojai yra biuro aktoriai, o jų darbas - tarsi filmo kūrimas. Raktas į sėkmę yra jų tarpusavio bendravimas. Čia įeina „Puzlo“. Jis turi „drop-box“ funkciją, kad galėtumėte atidėti laiškus tiems, kurių šiuo metu nėra biure, taip pat palikti žinutę spintelės priekyje, ant kurios galima palikti užrašą, kai jie sugrš. Tai gali atrodyti nereikšminga, tačiau praktikoje šios funkcijos yra labai naudingos.Aktoriai turi būti unikalūs. Jie gali turėti skirtingas asmenybes, skirtingą požiūrį į gyvenimą, specifines problemas, aistras, pramogas ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - paslaptingumas. Šis privatumas yra pagrindinė priežastis, kodėl kitiems personažams ar auditorijai jie gali patikti ar nepatikti. Puzlo dėka tai bus provalumas ir patiks visiems. Tai jūsų erdvės lopinėlis likusioje bendroje erdvėje. Galbūt pasiliekate minkštą žaislą, kuris buvo su jumis daugelį metų ir visada padeda šypsotis, net kai viskas būna sunku? O gal sustingusios lavos gabalėlis, kuri primins apie geriausias kada nors atostogas? Jūsų katės nuotrauka, kuri laukia tavęs grįžtant namo ir besitrinančio į tavo kojas? O gal tik kokius nors dokumentus ar įmonės nešiojamąjį kompiuterį, kurio nesinori neštis namo? Pripažinkime, žmonės gali jūsų paklausti arba pakomentuoti bet kurį iš šių dalykų. Kita vertus, Puzlo niekada neužduos jokių klausimų ir nepateiks smerkiančios nuomonės. Jis tik laikys jūsų daiktus ir paslėps juos nuo smalsių akių. Su juo jūsų turtas yra saugus. Ir jūs taip pat.

Verdiktas

Galų gale dėl to nekyla jokių abejonių: kiekvienam biurui reikia antraplanių veikėjų. Ir šioje kategorijoje žiuri verdiktas yra akivaizdus: apdovanojimas atitenka Puzlo!

Pamatykite šių metų „Office Academy Awards“ nugalėtojus!

 

 


cookie Slapukų sutikimas