Kategorijos
Naujienos
Naujienos
Visos naujienos
Kėdžių įvairovė

Kėdžių įvairovė

Kėdžių gamybos medžiagos ir technologija

Kėdžių gamyboje naudojamos įvairios medžiagos. Plastikas (pigiausia medžiaga), mediena (visada turės išskirtinę išvaizdą dėl specifinio žaliavos pobūdžio), plienas (tvirčiausios kėdės), audiniai (daug galimybių derinti kėdes prie jūsų interjerų). Taip pat kėdės gali būti kombinuotos panaudojant visas šias medžiagas ir tokiu būdu pasiekiant optimaliausią rezultatą.

Kėdė biurui, namams ar valgomajam?

Kėdžių gamintojai skirsto kėdes į kėdes su porankiais ir be jų. Pirmosios yra puikus pasirinkimas biure, nes porankiai palaiko tinkamą kūno padėtį, laikantis DSS reikalavimų. Kėdės be porankių - universalus pasirinkimas, tinka valgomajam, barui, virtuvei.

Reguliavimas - komforto dizainas

Taisyklė yra ta, kad kuo daugiau kėdė turi reguliavimo funkcijų, tuo patogiau galime ją prisitaikyti prie savęs, savo kūno, Supruojektuoti sau tinkamą sėdėjimo padėtį. Sėdintysis turi turėti galimybę sureguliuoti tinkamą kėdės aukšti pagal savo ūgį ar stalo aukštį, kėdės atsilošimo kampą pagal savo nugarą, supimosi stiprumą pagal savo svorį, sėdynės gylį, porankių aukštį ir poziciją, galvūgalio aukštį, juosmens palaikymą ir t.t. Idealu, kai kėdė sureguliuota taip, kad kūno dalys sulenktos  stačiu kampu, įskaitant rankas ir kojas. Toks reguliavimas eliminuoja stuburo deformacijos riziką (ypač jaunimui), o tai - pagrindinė priežastis kūno laikysenos defektų atsiradimui. 

taisiklinga sėdėsena

Inovacinius gaminius verta rinktis 

Tai kaip gi išsirinkti gerą kėdę? Pageidautina, rinkitės gamintojus, kurie yra sertifikuoti ir gamyboje taiko pripažintus kokybės standartus, o jų kėdės pasižymi inovatyviais sprendimais. Paprastas patarimas, atsisėdus ant kėdės jus neturite jausti jokio nestabilumo, girgždėjimo, pasvirimo į šoną ar keisto judesio. Turite jaustis tvirtai ir patogiai, o kėdę valdyti paprastai, nesunkiai, sklandžiai.

Ergonomiškas meno kūrinys

Kėdė tai  taikomojo meno kūrinys, o  taip pat tai funkcionaliai suprojektuoti baldas, suteikiantis tiek vizualinį pasitenkinimą, tiek pasitenkinimą juo naudojantis. Tegu visos šios įžvalgos padeda jums tinkamai apsispręsti renkantis kėdę...

 

cookie Slapukų sutikimas