Reguliuojamo aukščio stalas Flexus

užsakomaAukštos kokybės, elektra reguliuojamo aukščio stalas su galingu, elektriniu varikliu. Konstrukcija aprūpinta atspariu įbrėžimams stalviršu su angomis laidams, T formos rėmu be skersinio ir stačiakampio formos reguliuojamo aukščio kojomis.

  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
  • Papildomos reguliuojamos kojytės neligumams.
  • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm

Švediška kokybė

289,00€

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 28 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 28 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 5,60€.Užsisakydami šį aukštos kokybės, Flexus baldų serijos, elektra reguliuojamo aukščio stalą – sau ir kolegoms sukurkite ergonimišką darbo aplinką! Klausykite savo kūno ir sukurkite tinkamą sėdėjimo poziciją paprastai - vieno mygtuko paspaudimu. Stalo konstrukcija aprūpinta galingu elektriniu varikliu, kuris užtikrina tolygų aukščio reguliavimą. Neužmirškite užsisakyti ergonomiško darbo vietos kilimėlio, kuris puikiai pastarnaus Jums dirbant stovimoj padėtyje. Stalviršis yra dengtas švelnų, įbrėžimams atsparų ir lengvai valomą paviršių sutekiančiu laminatu. Laidams skirtos stalviršio angos padės išvengti kabelių raizgalynės. T formos rėmas pagamintas iš milteliniu būdu, pilkai dažyto plieno. Rėmo konstrukcijoje nėra skersinio, todėl po stalu ypač daug vietos kojoms. Reguliuojamo aukščio kojų dėka – stalas stabiliai stovės ir ant nelygių grindų. Tolygiai paskirsčius svorį, maksimali apkrova siekia 130 kg.
Aukštis70-117 cm
Plotispasirenkamas (ne daugiau 180 cm)
Gylispasirenkamas (ne daugiau 90 cm)
Garantija36 mėn.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Reguliuojamo aukščio stalas Flexus

Reguliuojamo aukščio stalas Flexus

Aukštos kokybės, elektra reguliuojamo aukščio stalas su galingu, elektriniu varikliu. Konstrukcija aprūpinta atspariu įbrėžimams stalviršu su angomis laidams, T formos rėmu be skersinio ir stačiakampio formos reguliuojamo aukščio kojomis.

  • Elektra reguliuojamo aukščio stalas
  • Papildomos reguliuojamos kojytės neligumams.
  • Darbo paviršiaus aukštis 700-1170 mm

Švediška kokybė

Priedai

20 kitų prekių šioje kategorijoje: