Pufai

Pufai – praktiška, patogi ir funkcionali interjero detalė namuose ar biure. Pufai ne tik suteikia patogumo, gali būti naudojami kaip poilsio baldai, tačiau ir kaip išskirtinė detalė interjere. Pufai naudojami kaip papildoma kėdė svečiams, pufai vaikams, taip pat kaip baldas pasidėti kojoms ar kaip daiktų laikymo dėžės. Pufai kitaip nei įprastinė...

Pufai – praktiška, patogi ir funkcionali interjero detalė namuose ar biure. Pufai ne tik suteikia patogumo, gali būti naudojami kaip poilsio baldai, tačiau ir kaip išskirtinė detalė interjere. Pufai naudojami kaip papildoma kėdė svečiams, pufai vaikams, taip pat kaip baldas pasidėti kojoms ar kaip daiktų laikymo dėžės. Pufai kitaip nei įprastinės kėdės neturi atlošo, todėl juos lengva pritaikyti ir perkelti į bet kokią namų erdvę. Pufai gana dažnai naudojami svetainėje, ant jų patogu pasidėti pavargusias kojas po įtemptos darbo dienos, žiūrint televizorių, skaitant ar užsiimant kita veikla.

Pufų pasirinkimas

Kedziurojus.lt asortimente rasite platų pufų pasirinkimą – išskirtinio dizaino, spalvų bei formų pufus galėsite pritaikyti tiek savo namų tiek darbo erdvėje, poilsio zonose ar net terasose. Čia galite įsigyti šiuos pufus:

  • Pailgi pufai, suoliukai – minkšti pufai suoliukai gali būti dviviečiai ar triviečiai, puikiai tinka hole, laukiamajame, ar miegamajame prie lovos bei drabužinėje. Taip pat šie pufai – suoliukai puikiai tiks biuro poilsio zonoje, ant kurių galės laiką leisti ir ilsėtis daugiau kolegų.
  • Kvadrato, stačiakampio ar apvalūs pufai – gali būti vienviečiai ar dviviečiai, idealus variantas ir pasirinkimas mažoms erdvėms kai reikia papildomos kėdės ar vietos susidėti daiktams. Daugelis pufų yra daugiafunkciai – pufai daiktadėžės, kurių viduje yra speciali vieta susidėti įvairiems svetainės ar miegamojo daiktams – žurnalams, laikraščiams, lovatiesėms bei kitiems daiktams.

Jeigu ieškote pufų ne tik kaip praktiško daikto, o kaip interjero detalės – rinkitės išskirtinius, subtilių formų bei ryškiaspalvių spalvų pufus su aukso detalėmis, raštais, dengtus aksominiu dailiu audiniu, kuris suteiks prabangos ir elegancijos namų ar biuro interjerui. Kedziurojus.lt asortimente taip pat galite įsigyti ir pufų komplektų.

Plačiau

Pufai 

Yra 27 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 27 iš 27 dalykų
Rodoma 1 - 27 iš 27 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Pufai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai