Baldų kolekcija NESCO
NESCO leidžia įrengti modernų ir patogų svetainės ir valgomojo interjerą. Paprastos geometrinės formos, fasadai iš ąžuolo masyvo, o korpusas iš natūralaus lukšto. Formoms lengvumo suteikia charakteringos kojelės, o ramios, šviesios natūralaus ąžuolo spalvos nuostabiai sušildo interjerą. Taip pat sukuriama jauki, atpalaiduojanti atmosfera. NESCO ...
NESCO leidžia įrengti modernų ir patogų svetainės ir valgomojo interjerą. Paprastos geometrinės formos, fasadai iš ąžuolo masyvo, o korpusas iš natūralaus lukšto. Formoms lengvumo suteikia charakteringos kojelės, o ramios, šviesios natūralaus ąžuolo spalvos nuostabiai sušildo interjerą. Taip pat sukuriama jauki, atpalaiduojanti atmosfera. NESCO įrengtas praktiškas ir elegantiškai atrodantis LED lentynų apšvietimas su bekontakčiu jungikliu, kuris kartu su tamsiomis grotelėmis suteikia įdomų vizualinį efektą ir pabrėžia viduje esančių daiktų grožį. Platus funkcinių formų pasirinkimas leidžia sukurti patogią ir patrauklią svetainę pagal individualius vartotojų pageidavimus.
Plačiau

Baldų kolekcija NESCO 

Yra 43 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 43 iš 43 dalykų
Rodoma 1 - 43 iš 43 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Baldų kolekcija NESCO

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai