Baldų kolekcija BARI
„Bari“ baldų kolekcija yra unikali dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jame yra labai didelis pasirinkimas neįprastų elementų, kurių niekur kitur nerasite. Nuožulni laisvai pastatoma knygų spinta yra išskirtinė, kaip ir kiti šios kolekcijos baldai. Gražios įvairių dydžių komodos, nuo pačių mažiausių iki tikrai didelių. Stalai, kavos staliukai ir š...
„Bari“ baldų kolekcija yra unikali dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jame yra labai didelis pasirinkimas neįprastų elementų, kurių niekur kitur nerasite. Nuožulni laisvai pastatoma knygų spinta yra išskirtinė, kaip ir kiti šios kolekcijos baldai. Gražios įvairių dydžių komodos, nuo pačių mažiausių iki tikrai didelių. Stalai, kavos staliukai ir šoniniai staleliai su stalčiumi taip pat yra puikus sprendimas. Ypač pastarasis, turintis vietą knygai ar žurnalui pasidėti. Bari baldų kolekcija pagaminta iš ąžuolo masyvo, Burgundijos ąžuolo spalvos. Visos kolekcijos dekoracijos gaminamos iš įvairių medžiagų: betono, juodosios magmos efekto, rūdžių ar šlifuoto plieno. Komplekte yra elementai, tinkantys tiek valgomajame, tiek svetainėje, tiek miegamajame.
Plačiau

Baldų kolekcija BARI 

Yra 32 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 32 iš 32 dalykų
Rodoma 1 - 32 iš 32 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

Baldų kolekcija BARI

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai