IŠSKIRTINIAI MEDINIAI BALDAI
Biuro, svetainės ir valgomojo baldai. Pagaminti iš medžio masyvo su natūraliu lukštu dekoruotais elementais, lakuoti aplinką tausojančiais ir vartotojui nekenksmingais vandens pagrindo lakais, jau ne vienerius metus vertinami klientų, pelnę baldų rinkoje svarbius apdovanojimus ir prizus.

IŠSKIRTINIAI MEDINIAI BALDAI

Medžio masyvo baldus jau dauge...
Biuro, svetainės ir valgomojo baldai. Pagaminti iš medžio masyvo su natūraliu lukštu dekoruotais elementais, lakuoti aplinką tausojančiais ir vartotojui nekenksmingais vandens pagrindo lakais, jau ne vienerius metus vertinami klientų, pelnę baldų rinkoje svarbius apdovanojimus ir prizus.

IŠSKIRTINIAI MEDINIAI BALDAI

Medžio masyvo baldus jau daugelį metų vertina vartotojai visame pasaulyje. Jų pasirinkimą palaiko stilingas siūlomų sprendimų pobūdis ir ilgaamžiškumas, kurie puikiai dera tiek minimalistiniame moderniame interjere, tiek klasikinėse erdvėse, siūlydami plačias išdėstymo galimybes. Mediniai baldai puikiai tiks kaip biuro ir valgomojo baldai, taip pat bet kurioje kitoje patalpoje.

ĄŽUOLINIAI BALDAI

Ąžuolinių baldų pasirinkimas – aukščiausios kokybės garantija. Ąžuoliniai baldai išsiskiria tikslia, itin kruopščia apdaila ir tvirtumu. Jie sėkmingai naudojami daugelį metų, įnešdami į kambarius šiek tiek elegancijos, šiltos ir jaukios atmosferos. Ąžuoliniai baldai yra neapdoroti, natūralaus grožio, todėl užtikrina aukštą estetiką ir padidintą komfortą. Mediniai baldai sukelia emocijas, intriguoja, o interjerą paverčia savitu.

BIURO BALDAI

Biuro baldų pasirinkimas lemia, kaip jus vertins jūsų klientai ir rangovai. Masyvūs mediniai baldai įkvepia pagarbą ir pasitikėjimą, tuo pačiu garantuoja ilgaamžiškumą ir nesenstantį dizainą ilgus metus. Mūsų pasiūlymas medinių biuro baldų srityje apima sprendimus, skirtus Jūsų darbo vietai ir namų biurui, kuris yra darbo ir apmąstymų vieta, erdvė sukurta ir suprojektuota taip, kad visi dokumentai namuose turėtų savo vietą.
Plačiau

IŠSKIRTINIAI MEDINIAI BALDAI 

Yra 250 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Baldų kolekcija MAGANDA

  Maganda – tai skoninga svetainės, valgomojo ir miegamojo baldų kolekcija. Pagaminta iš ąžuolo medienos, pasižymi puikiu dizainu ir tobula apdaila. Šviesaus natūralaus ąžuolo arba tamsios – senovinio riešutmedžio spalvos, paryškintos juodais akcentais, baldams puikiai perteikia savo vertybes, o interjeras jaukus ir elegantiškas, bei išpildytas.

  Galiniame stiklinių lentynų krašte sumontuoti LED šviesos taškai diskretiškai apšviečia vitrinų, spintų ir komodų turinį. Stalčiai tyliai išsitraukia, dėka "push to open" mechanizmo. Kolekcijoje, be kita ko, yra platus vitrinų ir spintelių su apšvietimu pasirinkimas, komodos, spintelės, pakabinamos lentynos ir TV spintelės. Ypač verta dėmesio lengva ir funkcionali knygų lentyna. Taip pat įvairių dydžių stalai, žurnaliniai staliukai ir ištraukiamas stalas su automatine stalviršio pakėlimo funkcija.

 • Baldų kolekcija BARI
  „Bari“ baldų kolekcija yra unikali dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jame yra labai didelis pasirinkimas neįprastų elementų, kurių niekur kitur nerasite. Nuožulni laisvai pastatoma knygų spinta yra išskirtinė, kaip ir kiti šios kolekcijos baldai. Gražios įvairių dydžių komodos, nuo pačių mažiausių iki tikrai didelių. Stalai, kavos staliukai ir šoniniai staleliai su stalčiumi taip pat yra puikus sprendimas. Ypač pastarasis, turintis vietą knygai ar žurnalui pasidėti. Bari baldų kolekcija pagaminta iš ąžuolo masyvo, Burgundijos ąžuolo spalvos. Visos kolekcijos dekoracijos gaminamos iš įvairių medžiagų: betono, juodosios magmos efekto, rūdžių ar šlifuoto plieno. Komplekte yra elementai, tinkantys tiek valgomajame, tiek svetainėje, tiek miegamajame.
 • Baldų kolekcija SMART

  „Smart“ kolekcija skirta valgomajam ir svetainei. Tai lengvi moduliniai baldai, leidžiantys bet kokį modernaus interjero išdėstymą – puikiai tinka pirmam būstui.

  Lengvos, modernios formos ir funkcionalumo paprastumas bei juose naudojami modernūs sprendimai, tokie kaip energiją taupantis LED apšvietimas ir stalčių bei durų atidarymas lengvai paspaudžiant priekinę dalį (push to open sistema) daro kolekciją išskirtine šiuolaikinių baldų pramonės tendencijų šalininkams. Fasadai pagaminti iš ąžuolo masyvo.

 • Baldų kolekcija SEMPRE
  Semper – tai unikali svetainės ir valgomojo baldų kolekcija. Masyvūs, aštrių formų, su fasadais iš ąžuolo masyvo ir korpusais iš natūralaus ąžuolo lukšto puikiai prisistatys moderniuose, erdviuose interjeruose. Paprastos, geometrinės linijos, švelniai suapvalintais kraštais ir dviejų spalvų variantai: kaimiška ir senovinė ruda, puikiai dera prie madingo santūrumo, harmonijos ir natūralaus grožio kupinos modernios klasikos tendencijos. Galbūt patyrusi žinovo akis pastebės nedrąsų susižavėjimą art déco tendencijomis, medžiagų deriniuose ar apdailoje, tačiau visa tai puikiai įsilieja į XXI amžiaus stilių. Svetainės ir valgomojo kolekcijoje – platus pastatomų ir pakabinamų vitrinų, spintelių, komodų, lentynų ir televizoriaus baldų pasirinkimas. Kolekciją papildo kėdės ir stalai: klasikinis išskleidžiamas stalas ant koloninės kojos ir praktiškas kavos staliukas su stalviršio pakėlimo ir išskleidimo funkcija. Pažymėtini šioje kolekcijoje naudojami patogumai, tokie kaip: paspaudžiama atidarymo sistema, standartinis LED apšvietimas. Semper yra išskirtinė, klasikinė kolekcija reikliems klientams. Baldai buvo suprojektuoti ir pagaminti taip, kad atitiktų komforto, prestižo ir elegancijos poreikius. 
 • Baldų kolekcija DIUNA
  Paprasta išraiška, elegancija, pagaminta iš natūralaus ąžuolo ir labai originali – tai Diuna, moderni svetainės ir valgomojo baldų kolekcija. Išskirtinio dizaino baldai sukelia emocijas ir intrigą. Švelni, subtili rašto linija su banguotu motyvu, sukuria įdomų švelnių formų ir sklandžių perėjimų efektą, tarsi judesys būtų stabilios formos esmė. Bangų įspūdis, vienas kitą papildančios spalvos - kerštiniai fasadai ir blizgūs juodai lakuoti intarpai. „Diuna“ yra itin moderni kolekcija – didelis vitrinų su stiklais pasirinkimas, praktiškas LED apšvietimas su jutikliniu jungikliu, o spintelių, vitrinų ir komodų duryse bei stalčiuose įrengta patogi varstymo sistema. Kolekcija su amerikietiško vyšnių lukšto masyvo fasadais. Kolekcijoje yra didelis baldų pasirinkimas: vitrinos, komodos, spintos, knygų lentyna, kampinis sukamasis baras, taip pat baldai televizoriui: 2 variantai spintelių TV panelių. Taip pat vertas dėmesio dailus rašomasis stalas, kuris kartu su keliais elementais: aukšta dviguba stiklo spintele, komoda ir žemu stalu su pufais puikiai tiks reprezentacinei erdvei ar ofisui įrengti. Staliukų pasiūla sukuria pasirinkimą kiekvienam kambariui – klasikinis, sulankstomas bus puikus sprendimas didelei svetainei ar valgomajam, o stalviršio pakėlimo ir prailginimo funkcija puikiai tiks tiek didesnėje, tiek mažesnėje erdvėje. Diune yra unikalūs baldai – jų dėka įrengtas interjeras įgis ypatingo žavesio, suteiks estetinių įspūdžių, nepaliks abejingų. 
 • Baldų kolekcija PIK
  Pik – tai unikali svetainės ir valgomojo baldų kolekcija su medžio masyvo fasadais ir korpusais iš natūralios faneruotės. Ji džiugina originaliomis industrinio stiliaus formomis ir gražiomis spalvomis: kaštonų ir natūralaus ąžuolo. Ąžuoliniai elementai yra giliai struktūrizuoti ir nuspalvinti, todėl baldai įgavo unikalų charakterį. Metalinės kojelės ir rankenėlės nuostabiai pabrėžia kolekcijos lofto stilių – proporcingi, įdomiai derinami, suteikia baldams lengvumo ir stilingumo. Stalviršiai yra atsparūs aukštai temperatūrai ir drėgmei. Balduose įrengti modernūs sprendimai, tokie kaip tylaus durų uždarymo sistema ir LED apšvietimas su jutikliniu jungikliu.
 • Baldų kolekcija NESCO
  NESCO leidžia įrengti modernų ir patogų svetainės ir valgomojo interjerą. Paprastos geometrinės formos, fasadai iš ąžuolo masyvo, o korpusas iš natūralaus lukšto. Formoms lengvumo suteikia charakteringos kojelės, o ramios, šviesios natūralaus ąžuolo spalvos nuostabiai sušildo interjerą. Taip pat sukuriama jauki, atpalaiduojanti atmosfera. NESCO įrengtas praktiškas ir elegantiškai atrodantis LED lentynų apšvietimas su bekontakčiu jungikliu, kuris kartu su tamsiomis grotelėmis suteikia įdomų vizualinį efektą ir pabrėžia viduje esančių daiktų grožį. Platus funkcinių formų pasirinkimas leidžia sukurti patogią ir patrauklią svetainę pagal individualius vartotojų pageidavimus.
 • Baldų kolekcija RIVA
  Riva kolekcija – modernaus stiliaus baldai valgomajam ir svetainei. Priekinės dalys pagamintos iš ąžuolo masyvo, o korpusai padengti natūralaus ąžuolo lukštu. Elegantiškas tamsios, sodrios rudos spalvos Burgundijos ąžuolas, derinamas su natūraliomis medžiagomis ir Antisol stiklu, sukuria romantišką kompoziciją, sukuria unikalaus žavesio interjerą. Baldai sukuria masyvaus ir prabangaus interjero įspūdį, tačiau tinkamos geometrinių formų proporcijos sukuria tvarką ir harmoniją, pagrįstą simetrija. Jį taip pat pastiprina švelniai užapvalintų kraštų apdaila. Efektyvios, išlenktos rankenos suteikia baldams ypatingos elegancijos ir grakštumo. Subtilus medienos raštas su netaisyklingomis linijomis suteikia stalviršių, fasadų ir cokolių paviršiams dekoratyvaus įvaizdžio.
  Balduose taip pat yra technologiškai įdomių sprendimų, tokių kaip atidaromų stalčių ir stumdomų durų sistema ar energiją taupantis LED apšvietimas. Riva, nors ir visiškai moderni, bet dvelkia praėjusio amžiaus pradžios dailės dvasia. Platus formų pasirinkimas, taip pat šios kolekcijos klasė ir stilius, nulemtas gero dizaino, medžiagų kokybės ir funkcionalumo, padės įrengti daugybę originalių valgomojo ar svetainės interjerų.
puslapyje
Rodoma 1 - 60 iš 250 dalykų
Rodoma 1 - 60 iš 250 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė Vire II
Labai kokybiška ir patogi kėdė, instrukcijos aiškios, surinkimas nesunkus. Ši kėdė toli gražu nėra brangiausia iš mano turėtų kėdžių, tačiau vienareikšmiškai pati patogiausia. Kainos / kokybės santykis 10 balų.
Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.

IŠSKIRTINIAI MEDINIAI BALDAI

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai