Krėslų linija | LinkUP„LinkUP“ linija susideda iš fotelių ir gultų su nuimama pagalve. Elementams būdinga lengva ir paprasta forma. Jie taip pat siūlo begales galimybių. Dėl minkštų medžiagų, linija padeda darbuotojams atsipalaiduoti ir palengvina neoficialius susitikimus, kuriuose dažnai gimsta geriausios idėjos. „LinkUP“ puikiai veiks biuro bibliotekoje ir poilsio zonoje.

Dizaineris: Mac Stopa


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


LinkUP_01.jpg


„LinkUP“ užtikrina greitą ir lengvą erdvės išdėstymą. Šezlongai ir foteliai gali atsiremti vienas į kitą, sukurti eiles arba būti atskirai. Kiekvienu atveju jie atskleidžia naujas galimybes ir siūlo įdomų vizualinį efektą. Naudojimo patogumą padidina iš putplasčio pagaminta sėdynė ir galimybė ją pritaikyti maitinimui. 

LinkUP_08.jpg

Lupino_4L_CUZ2R (1).jpg

Lupino_4L_CUZ2R (2).jpg

office-chairs_10-6_Club-1.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų linija | LinkUP

Krėslų linija | LinkUP

„LinkUP“ linija susideda iš fotelių ir gultų su nuimama pagalve. Elementams būdinga lengva ir paprasta forma. Jie taip pat siūlo begales galimybių. Dėl minkštų medžiagų, linija padeda darbuotojams atsipalaiduoti ir palengvina neoficialius susitikimus, kuriuose dažnai gimsta geriausios idėjos. „LinkUP“ puikiai veiks biuro bibliotekoje ir poilsio zonoje.

Dizaineris: Mac Stopa


30 kitų prekių šioje kategorijoje: