Krėslų ir stalų linija | ClassicUnikali poilsio baldų linija, kurią sudaro fotelis ir 2 arba 3 vietų sofa. Kavos staliukai, kurių viršus pagamintas iš stiklo arba melamino, puikiai papildo liniją. „Classic“ linija pasižymi unikaliomis estetinėmis ir naudingomis savybėmis, kurias išpildo unikalus konstrukcinis dizainas.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.
soft-seating_10-6_Classic-1.jpg

Šiuolaikinė „Classic“ baldų linijos forma aiškiai nurodo „Bauhaus“ dizaino mokyklos meistrų sukurtus projektus. Nesenstantis dizainas kartu su funkciniu paprastumu suteikia nepaprastą „Classic“ linijos charakterį. Idealus minkštų elementų derinys ir kietas metalinis konstrukcinių elementų rėmas sukuria brandaus profesionalumo atmosferą.

soft-seating_1-1_Classic-6.jpg

soft-seating_10-6_Classic-2.jpg

Tradicinis rankinis gamybos procesas ir aukščiausios kokybės apmušalų medžiagos, kurių dėka „Classic“ linija išsiskiria nesenstančia kokybe ir grožiu.Šiuolaikinė „Classic“ baldų linijos forma aiškiai nurodo „Bauhaus“ dizaino mokyklos meistrų sukurtus projektus. Nesenstantis dizainas kartu su funkciniu paprastumu suteikia nepaprastą „Classic“ linijos charakterį. Idealus minkštų elementų derinys ir kietas metalinis konstrukcinių elementų rėmas sukuria brandaus profesionalumo atmosferą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Classic

Krėslų ir stalų linija | Classic

Unikali poilsio baldų linija, kurią sudaro fotelis ir 2 arba 3 vietų sofa. Kavos staliukai, kurių viršus pagamintas iš stiklo arba melamino, puikiai papildo liniją. „Classic“ linija pasižymi unikaliomis estetinėmis ir naudingomis savybėmis, kurias išpildo unikalus konstrukcinis dizainas.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: