Krėslų ir stalų linija | Tutti„Tutti“ baldų linija flirtuoja su savo aplinka. Tai stimuliuoja ir intriguoja. Sėdėdami „Tutti“ kėdėse ar sofose galime įvertinti jausmingai išlenktą atlošą, kuris užtikrina patogią sėdėseną kiekvienam vartotojui. Lieknos kojos suteikia baldams lengvumo jausmą, skatindamos dažnai keisti jų išdėstymą. „Tutti“ linija suteikia gryną malonumą ir užtikrina puikų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą iš savo plataus asortimento.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.
„Tutti“ baldų seriją sudaro 2 arba 3 vietų sofa ir kėdė su vienu iš dviejų galimų atlošo aukščių. Linija buvo kuriama moderniems ir elegantiškiems biurams bei stilingoms viešosioms erdvėms. Tutti linija pasižymi lengva struktūra ir rafinuotu tam tikrų elementų paprastumu.

soft-seating_1-1_Hello!-6.jpg

soft-seating_10-6_Hello!-1.jpg

soft-seating_10-6_Hello!-3.jpg

soft-seating_10-6_Hello!-5.jpg


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Tutti

Krėslų ir stalų linija | Tutti

„Tutti“ baldų linija flirtuoja su savo aplinka. Tai stimuliuoja ir intriguoja. Sėdėdami „Tutti“ kėdėse ar sofose galime įvertinti jausmingai išlenktą atlošą, kuris užtikrina patogią sėdėseną kiekvienam vartotojui. Lieknos kojos suteikia baldams lengvumo jausmą, skatindamos dažnai keisti jų išdėstymą. „Tutti“ linija suteikia gryną malonumą ir užtikrina puikų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą iš savo plataus asortimento.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: