Krėslų ir stalų linija | StudioPaprasta geometrinė forma ir idealios proporcijos leidžia „Studio“ baldams lengvai derėti prie modernaus interjero. Protingai pritaikytos detalės sutvarko erdvę ir skatina vartotojo vaizduotę. Sėdynės ir atlošo užpildymas užtikrina puikų komfortą ir garantuoja, kad baldai daugelį metų atrodys kaip nauji.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.

Baldų linija, kuriai būdinga rafinuota forma. Liniją sudaro fotelis, 2 sėdimos sofos ir 3 vietų sofos. Baldų kojos yra integruotos į originalią kubinę baldų formą. „Studio“ sofas galima papildyti žurnaliniais staliukais.

Dizaineris: Jerzy Langier

Legendinio prekės ženklo „Eljot“ ir dizaino studijos „Langier Design“ įkūrėjas. Jis sukūrė daugybę lenkiškų dizaino ikonų, tokių kaip „Classic“ baldų komplektas nuo 1994 m. Ir „Cello“ fotelis nuo 1996 m. Jo projektai buvo apdovanoti daugybe prestižinių prizų, pvz. „Forma“, „Prodeco“.


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Studio

Krėslų ir stalų linija | Studio

Paprasta geometrinė forma ir idealios proporcijos leidžia „Studio“ baldams lengvai derėti prie modernaus interjero. Protingai pritaikytos detalės sutvarko erdvę ir skatina vartotojo vaizduotę. Sėdynės ir atlošo užpildymas užtikrina puikų komfortą ir garantuoja, kad baldai daugelį metų atrodys kaip nauji.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: