Krėslų ir stalų linija | Quattro„Quattro“ yra patogi ir stilinga sofa, suteikianti funkcionalumo biure. „Quattro“ taps poilsio akimirkų palydove. Švelniai kontūruota linija ir didelis paviršius kviečia vartotoją atsipalaiduoti be jokių apribojimų. „Quattro“ yra sofa, įnešanti ketvirtą biuro interjero dimensiją - poilsio erdvės laiką.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.

„Quattro“ yra patogūs klasikinio dizaino poilsio baldai. Kolekcijoje yra fotelis, 2 vietų sofa ir 3 vietų sofa.  Dėl daugybės apdailos gaminių liniją galima puikiai pritaikyti bet kokiai aplinkai.


Dizaineris: Jerzy Langier

Legendinio prekės ženklo „Eljot“ ir dizaino studijos „Langier Design“ įkūrėjas. Jis sukūrė daugybę lenkiškų dizaino ikonų, tokių kaip „Classic“ baldų komplektas nuo 1994 m. Ir „Cello“ fotelis nuo 1996 m. Jo projektai buvo apdovanoti daugybe prestižinių prizų, pvz. „Forma“, „Prodeco“.


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Quattro

Krėslų ir stalų linija | Quattro

„Quattro“ yra patogi ir stilinga sofa, suteikianti funkcionalumo biure. „Quattro“ taps poilsio akimirkų palydove. Švelniai kontūruota linija ir didelis paviršius kviečia vartotoją atsipalaiduoti be jokių apribojimų. „Quattro“ yra sofa, įnešanti ketvirtą biuro interjero dimensiją - poilsio erdvės laiką.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: