Krėslų ir stalų linija | ConcertoPatogūs, paprastos ir lengvos formos baldai. „Concerto“ linijoje yra: fotelis, 2 vietų sofa, 3 vietų sofa ir stalai, kurie puikiai papildo liniją. Šioje linijoje naudojamos aukštos kokybės medžiagos pabrėžia baldų grožį ir leidžia išlaikyti formą daugelį metų.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


soft-seating_10-6_Concerto-1.jpg


CONCERTO yra puiki didingos formos ir išskirtinio komforto harmonija. Ši erdvi ir klasikinė sofa suteikia galimybę į oficialią jūsų biuro atmosferą įtraukti šilumos ir namų jaukumo pojūtį. Paprasta ir lengva formų kompozicija paverčia sėdėjimą tikru malonumu. Poilsio baldų charakterį pabrėžia minkštos sėdynių ir atlošo pagalvėlės bei platūs porankiai. Concerto yra melodingas baldų ir erdvės dialogas.

soft-seating_1-1_Concerto-4.jpg

soft-seating_10-6_Concerto-2.jpg

soft-seating_10-6_Concerto-3.jpg

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Concerto

Krėslų ir stalų linija | Concerto

Patogūs, paprastos ir lengvos formos baldai. „Concerto“ linijoje yra: fotelis, 2 vietų sofa, 3 vietų sofa ir stalai, kurie puikiai papildo liniją. Šioje linijoje naudojamos aukštos kokybės medžiagos pabrėžia baldų grožį ir leidžia išlaikyti formą daugelį metų.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: