Krėslų ir stalų linija | Cello„Cello“ baldų linija sužavės jūsų širdį savo minkšta forma ir nukels jus į harmonijos ir gamtos grožio kupiną pasaulį. Atlošas primena išskirtinį muzikos instrumentą, kurį sukūrė rūpestingas smuiko gamintojo prisilietimas. Dėl pasirinktų medinių ar metalinių detalių „Cello“ įsilieja į kambarį ir sukuria subtilios prabangos atmosferą.

Dizaineris: Jerzy Langier


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


Stalų viršutinės dalys yra pagamintos iš skaidraus arba matinio stiklo. Stalo kojos yra  pagamintos iš chromuoto vamzdžio arba beicuotos medienos su dekoratyviniu chromu padengtu metaliniu žiedu.

Unikali poilsio baldų linija, kurią sudaro fotelis, 2 vietų sofa, 3 vietų sofa ir žurnaliniai staliukai, kurie puikiai papildo liniją.

Unikalių estetinių ir naudingų savybių baldai pasižymi unikaliu konstrukciniu dizainu. Linija papildyta žurnaliniais staliukais, kurių viršutinės dalys pagamintos iš matinio stiklo.


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Krėslų ir stalų linija | Cello

Krėslų ir stalų linija | Cello

„Cello“ baldų linija sužavės jūsų širdį savo minkšta forma ir nukels jus į harmonijos ir gamtos grožio kupiną pasaulį. Atlošas primena išskirtinį muzikos instrumentą, kurį sukūrė rūpestingas smuiko gamintojo prisilietimas. Dėl pasirinktų medinių ar metalinių detalių „Cello“ įsilieja į kambarį ir sukuria subtilios prabangos atmosferą.

Dizaineris: Jerzy Langier


30 kitų prekių šioje kategorijoje: