Konferencinių multifunkcinių kėdžių linija SEATTABLESEATTABLE“ yra geriausias sprendimas daugiafunkcėms salėms ir patalpoms. Patogi kėdė ir stalas iš vieno baldo. Dėka diskretiškos rankenos gale, ją per sekundę galima transformuoti iš sėdynės į stalą ir atlošą. Taigi tereikia vieno sklandaus veiksmo. Tai suteikia neprilygstamą lankstumą apsisprendžiant - kiek „SeatTables“ turi būti kėdės ir kiek - stalai. Pilną salę galima pertvarkyti per kelias minutes. Tai galite padaryti nenšiojant jokių papildomų baldų. „SEATTABLE“ turi tarptautinį išradimo patentą ir „Furnit LTD“ dizaino patentą. „SEATTABLE“ yra registruotas „Furnit LTD“ prekės ženklas.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


Taigi tereikia vieno sklandaus veiksmo. Tai suteikia neprilygstamą lankstumą apsisprendžiant - kiek „SeatTables“ turi būti kėdės ir kiek - stalai. Pilną salę galima pertvarkyti per kelias minutes. Tai galite padaryti nenšiojant jokių papildomų baldų. „SEATTABLE“ turi tarptautinį išradimo patentą ir „Furnit LTD“ dizaino patentą. „SEATTABLE“ yra registruotas „Furnit LTD“ prekės ženklas

red-st-3ot3.jpg

Kėdė
red-st-2ot3.jpg

Į
red-st-1ot3.jpg

Stalą4-4.jpg3-5.jpg


4.jpg

Kiekvieno konkretaus renginio ypatumai nulems, kiek „SEATTABLE“ būtų naudojama kaip sėdynės ar stalai. Taigi, kai pertvarkote erdvę, jums nebereikia išnešti ar įnešti baldų.Galimybė sukrauti ant lengvo ir manevringo vežimėlio - taip laikyti nenaudojamas kėdes ypač patogu, prireikus galite atvežto ir išvežti. Speciali stalų ir kėdžių laikymo vieta nebebus būtina.Baldai pasižymi aiškiomis linijomis su patogiomis ergonomiškomis formomis. Didelis praktiškas stalviršis ir plati sėdynė užtikrina komfortą. Rėmo konstrukcija leidžia kėdę patogiai pritaikyti prie stalo. 
Sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus, „SEATTABLE“ yra sukurtas ir gaminamas ypatingą dėmesį skiriant detalėms. Sertifikuotai: ANSI / BIFMA (JAV), LGA (Vokietija) ir JIS (Japonija) standartus, užtikrinama kokybė ir saugumas.Galima rinktis iš kelių spalvų, apdailos ir apmušalų variantų, baldai tinka praktiškai bet kokiai aplinkai. Tokie kaip universitetas, mokymai, konferencijos, instituciniai, bibliotekos, muziejaus, viešbučio, ligoninės ir kt.Tai nuostabus sprendimas, kai 12 darbo vietų su stalais, greitai galite paversti į 24 auditorines kėdes. Ir tam nereikia papildomų darbuotojų ar papildomų baldų.


Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Konferencinių multifunkcinių kėdžių linija SEATTABLE

Konferencinių multifunkcinių kėdžių linija SEATTABLE

SEATTABLE“ yra geriausias sprendimas daugiafunkcėms salėms ir patalpoms. Patogi kėdė ir stalas iš vieno baldo. Dėka diskretiškos rankenos gale, ją per sekundę galima transformuoti iš sėdynės į stalą ir atlošą. Taigi tereikia vieno sklandaus veiksmo. Tai suteikia neprilygstamą lankstumą apsisprendžiant - kiek „SeatTables“ turi būti kėdės ir kiek - stalai. Pilną salę galima pertvarkyti per kelias minutes. Tai galite padaryti nenšiojant jokių papildomų baldų. „SEATTABLE“ turi tarptautinį išradimo patentą ir „Furnit LTD“ dizaino patentą. „SEATTABLE“ yra registruotas „Furnit LTD“ prekės ženklas.

30 kitų prekių šioje kategorijoje: