Biuro stalų linija | CS5040Minimalistinis dizainas ir jokių nereikalingų struktūrinių elementų. Tik linija, užtikrinanti patogumą ir vizualinį lengvumą. Universalumas atveria kelią į daugybę išdėstymo variantų ir interjero tipų. CS5040 puikiai tinka moderniems biurams, dizainerių studijoms ir dirbantiems iš namų.

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


 

Laisvė palanki kūrybai. Kojų tipo pasirinkimas, daugybė spalvų kombinacijų, taip pat funkciniai sprendimai, tokie kaip stumdomas viršus, ertmės laidams ir integruoti USB, leidžia lengvai pritaikyti darbo vietą savo poreikiams.

CS5040 taip pat yra konstrukciškai paprastas. Šis techninis sprendimas yra registruotas pramoninis dizainas._CS5040_conference-table_A-leg wooden ba

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro stalų linija | CS5040

Biuro stalų linija | CS5040

Minimalistinis dizainas ir jokių nereikalingų struktūrinių elementų. Tik linija, užtikrinanti patogumą ir vizualinį lengvumą. Universalumas atveria kelią į daugybę išdėstymo variantų ir interjero tipų. CS5040 puikiai tinka moderniems biurams, dizainerių studijoms ir dirbantiems iš namų.

30 kitų prekių šioje kategorijoje: