Biuro stalų linija | SQartNeįprastas tikslumas ir pažangios funkcijos. Nuostabiai platus rašomųjų stalų, viršutinių dalių, kojų ir specialių aksesuarų pasirinkimas padaro „SQart“ baldų sistemą itin praktiška ir daugiafunkcine. Be funkcinių stalų ir darbastalių, „SQart“ taip pat siūlo daugybę spintelių, pjedestalų, indaujų ir aukštų stalų, kurie puikiai tinka susitikimams rengti.

Dizaineris: Andreas Krob
Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.


 

„SQart“ yra baldų sistema, leidžianti sukurti beveik neribotus biuro apstatymo sprendimus. Ši sistema leidžia jums sukurti daugybę derinių, kurie idealiai tinka jūsų erdvei, todėl „SQart“ yra labai praktiškas. Tai taip pat padeda jums įgyvendinti savo verslo tikslus ir atitinka keliamus reikalavimus interjero dizaineriams, prekybos atstovams ir klientams.

Susitikimų organizavimas yra pagrindinė visų šių dienų įmonių veikla. Gerai suprojektuotos biuro patalpos yra tinkama vieta įkvepiančioms diskusijoms.

Aukštų stalų ir suolų pagrindai yra metalinės O tipo kojos. Siekiant maksimalaus patogumo suoliukai turi kojų atramą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro stalų linija | SQart

Biuro stalų linija | SQart

Neįprastas tikslumas ir pažangios funkcijos. Nuostabiai platus rašomųjų stalų, viršutinių dalių, kojų ir specialių aksesuarų pasirinkimas padaro „SQart“ baldų sistemą itin praktiška ir daugiafunkcine. Be funkcinių stalų ir darbastalių, „SQart“ taip pat siūlo daugybę spintelių, pjedestalų, indaujų ir aukštų stalų, kurie puikiai tinka susitikimams rengti.

Dizaineris: Andreas Krob
30 kitų prekių šioje kategorijoje: