Biuro stalų linija | Play&WorkŠiuolaikiniame biure žmonės sklandžiai keičia savo darbo stilių. Tinkamas erdvės išdėstymas, suteikiantis darbuotojams galimybę pasirinkti vietą, kurioje jie nori atlikti savo profesines pareigas, gali padidinti jų efektyvumą iki 60%.

Dizaineriai: Gernot Oberfell, Jan Wertel


Pirkdami šią prekę galite gauti iki 59 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 59 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,80€.

office-chairs_1-1_Mojito-29.jpg

Ne mažiau kaip 24% darbuotojų pasitenkinimo darbu priklauso nuo darbo vietos. Tinkamas darbuotojų pasitenkinimo darbu lygis daro didžiulę įtaką žmonių motyvacijai ir padidina jų tapatumą su įmone. Kaip turėtumėte sutvarkyti biuro patalpas, kad pritrauktumėte talentingiausius darbuotojus ir pagerintumėte komandos darbo įsipareigojimus?
Šiuo metu 70% verslo sąveikos vyksta biuro patalpose, o ne susitikimų zonose. Papildoma sėdynė, kurią suteikia darbo stalo sistemos ir spintelės su sėdėjimo funkcija, sukuria puikią vietą greitiems ir spontaniškiems mažų komandų susitikimams.

zeta_17.jpgAtsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro stalų linija | Play&Work

Biuro stalų linija | Play&Work

Šiuolaikiniame biure žmonės sklandžiai keičia savo darbo stilių. Tinkamas erdvės išdėstymas, suteikiantis darbuotojams galimybę pasirinkti vietą, kurioje jie nori atlikti savo profesines pareigas, gali padidinti jų efektyvumą iki 60%.

Dizaineriai: Gernot Oberfell, Jan Wertel


30 kitų prekių šioje kategorijoje: