Pristatymas

DĖMESIO!

Gerb. klientai,

Siekdami apsaugoti Jus, Jūsų klientus bei savo įmonės darbuotojus toliau sparčiai plintant COVID-19, karantino laikotarpiu siuntų gavėjai už COD paslaugą pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis.

Būkime ir likime sveiki!

 • Nuo 2020.11.09 dienos pradedame vykdyti bekontaktį siuntų pristatymą.

  Tai darome siekdami apsaugoti savo klientus, klientų gavėjus (Gavėjas) bei mūsų darbuotojus (Kurjerius) plintant COVID-19 karantino laikotarpiu.
  Nuo 2020.11.09 Gavėjo parašas Kurjerio skaneryje, siekiant išvengti tiesioginio kontakto, keičiamas į vieną iš šių būdų:
  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant siuntos lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką (Rekomenduojamas būdas);
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido;
  Siuntos perdavimo procedūra bus atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp Kurjerio ir Gavėjo.
  Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“.
  Apie siuntos pristatymo proceso pasikeitimus Gavėjus informuosime SMS žinute vakare bei ryte prieš siuntos pristatymą.
  Procedūros pakeitimą planuojame taikyti iki kol bus atšauktas karantinas.
  Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų, jei tokių sukeltų pastarasis procedūros pakeitimas. Nuoširdžiai tikimės Jūsų visų supratimo ir palaikymo šioje nepaprastoje, greitai besikeičiančioje situacijoje. Taip pat būtume Jums dėkingi, jei apie šį pasikeitimą informuotumėte savo artimuosius, kolegas ir kitus siuntų Gavėjus, bei paragintumėte Gavėjus turėti pasiruošus savo rašymo priemonę siuntos priėmimo metu.

  Jei turite klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis info@kedziurojus.lt
****************************************************************************************************************************Džiaugiamės, kad kedziurojus.lt radote Jums patinkančių prekių. Jūsų užsakymą stengsimės įvykdyti kaip galima greičiau.
Kai prekės bus paruoštos (pagamintos ir atvežtos į sandėlį arba paruoštos siuntimui jei prekės yra sandėlyje) ir perduotos kurjeriui, pranešime Jums el. paštu. Tai trunka iki 3 darbo dienų, tačiau galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19.
Svarbu: populiariausių prekių kiekis yra ribotas, todėl, jei Jūsų prekės nebus sandėlyje, nedelsdami Jus informuosime.
Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką.
Prekių pristatymo laikas priklauso nuo to, ar prekė yra sandėlyje, ar ją reikia pagaminti pagal jūsų užsakymą. Todėl pristatymo terminas gali būti 1-3 darbo dienos arba 2 ar 6 savaitės. Apie prekės pasiekiamuma yra nurodyta prie kiekvienos prekės.
Neužsisakius prekės (-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią (-ias) prekę (-es) iki Jūsų nurodyto namo.
Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, arba Lietuvos Pašto darbuotojui, kuris išdavė siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.
 • Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Pristatymo terminas gali būti atidėtas dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių ar trečiųjų asmenų kaltės.

Sąskaitą-faktūrą gausite kartu su užsakymu.

Jei prekes norite pasiimti patys, tai galite padaryti mūsų sandėlyje Vilniuje (Liepkalnio pl. 172E, 28 rampa), bet prieš tai reikia būtinai suderinti laiką, kad netektu gaišti atvykus.
Būtinai pasiteiraukite ar jūsų prekė yra tame sandėlyje.
kėdės internetu