Vis daugiau darbo erdvių renkasi reguliuojamo aukščio stalus. Taip yra tam, kad darbuotojai turėtų galimybę kuo dažniau keisti darbo padėtį. Mes visi puikiai žinome, kad ilgas sėdėjimas kenkia mūsų sveikatai, o aktyvus judėjimas yra sveika mūsų kūnui. Pavyzdžiui, aktyvus judėjimas mažina riziką susirgti kraujotakos ligomis bei patirti raumenų įtampos sukeliamas traumas.


Padidinkite kūrybiškumo lygį


Darbas stovint ne tik teigiamai veikia Jūsų kūną, bet ir padeda mąstyti aiškiau bei efektyviau. Pagerėjusi kraujo apytaka padidina smegenų gaunamą deguonies kiekį, kuris, savo ruožtu, padeda lengviau išlaikyti dėmesio koncentraciją bei budrumą. Be to, tai didina kūrybiško mąstymo bei produktyvumo lygį. Tai veiksniai, kurie kiekvieną darbo dieną pavers malonesne!


Nepamirškite įsigyti ergonomiško ir minkšto, stovimam darbui pritaikyto darbo vietos kilimėlio, kuris mažina kojoms bei nugarai tenkančią apkrovą. Šie kilimėliai atpalaiduoja kojų bei nugaros raumenis ir suteikia maksimalų stovimo darbo komfortą.


Posėdžiai ir susirinkimai stovint – maksimalus procesų efektyvumas


Stovimi susitikimai ir posėdžiai turi kelis privalumus:  proceso dalyviai ilgesnį laiką išlieka susikaupę, susitikimų laikas sutrumpėja, o užduočių sprendimo efektyvumas auga.


Elektra reguliuojamo aukščio konferencinis stalas – vietą taupantis sprendimas, kuris suteikia patogią vietą tiek susitikimams stovint, tiek sėdint. Komplektuokite reguliuojamo aukščio konferencinius stalus su aukštomis balansinėmis kėdėmis, kurios suteikia galimybę sėdėti aktyviai, keisti poziciją tarp stovimos, sėdimos ar pusiau stovimos.