Kėdė SAIL
  • Kėdė SAIL

Kėdė SAIL

599,00 €
Patentuotas GLIDE-TEC machanizmas glide tec machanizmaqs
Biuro kėdės SAIL brošiūra
  • Lengva užsakyti ir įsigyti Greitas pristatymas
  • 100% saugūs mokėjimai Sąskaitos faktūros įmonėms
  • 24/7 prieinamas aptarnavimas
  • iki 10 metų garantija mūsų prekėms

Kėdžių rojus parduotuvė

Biuro kėdžių parduotuvė
Linkmenų g. 17, Vilnius 09300
Tel.: +370 682 355 65
El. paštas: info@kedziurojus.lt
 
sertifikuotos kedes

ergonominė biuro kėdė su glide tec mechanizmu vokiškos ergonominės biuro kėdės
Pagrindinė „Grammer Office“ įmonės veikla yra modernių ergonominių biuro kėdžių kūrimas. Norėdami įgyvendinti savo idėjas, įmonės specialistai - dizaineriai ir inžinieriai - turi atlikti gilius tyrimus medicinos srityje, visų pirma, stuburo biomechanikos srityje. Todėl kuriami nauji modeliai, pagrįsti novatoriška GLIDE-TEC technologija, patentuota ir pripažinta visame pasaulyje. Jos esmė yra palaikyti ir skatinti natūralų žmogaus poreikį judėti net jam sėdint. GLIDE-TEC pagrindu pagamintos biuro kėdės tai paprastumas, elegancija, patogumas, aukšta kokybė ir prieinama kaina.




Skaidrumas, lengvumas ir gryna elegancija.

Šie 3 reikšminiai žodžiai apibūdina naujosios SAIL gaminių šeimos svarbiausias savybes. Be įspūdingo funkcionalumo, svarbų vaidmenį šioje kėdėje vaidina ir judėjimo laisvė ir patogumas. Abu dalykai pasiekiami dėl grakštaus ir lankstaus atlošo dizaino. Dėl daugybės modifikacijų ir pasirinkimų SAIL  gali būti pritaikyta prie kiekvieno individualaus savininko. Be viso pasaulio mastu patentuotos GLIDE-TEC sistemos, galima rinktis iš dar 2 mechanizmų sistemų (Sinchroninės ir „Comfort-Synchro“). Iš modelių įvairovės galima paminėti tokius pasirenkamus elementus kaip skirtingų medžiagų ir spalvų apmušalai, atrama galvai su aukščio reguliavimu, fiksuoti ir funkciniai porankiai, sėdynės gylio reguliavimas, sėdynės kampo reguliavimas, unikali „Katės nugaros“ funkcija, atrama apatinei nugaros daliai su aukščio ir gylio reguliavimu, ir dar daugiau.

Dėl daugybės versijų ir pasirenkamų elementų SAIL galima pritaikyti prie kiekvieno žmogaus individualių poreikių. Gaminių šeima papildyta dviem naujomis versijomis: SAIL SC NPR atitinka Nyderlandų standartą NPR 1813 ir suteikia 4 cm daugiau sėdynės gylio reguliavime (iš viso: 10 cm) bei, kaip pasirinktiną elementą, 4-D porankius su 360° sukiojamais paminkštinimais. Variantas SAIL Plus siūlo iš visų pusių apmuštą atlošą.
ergonominės kėdės sail

ergonominė kėdė sail

8 kitų prekių šioje kategorijoje:

Jums taip pat gali patikti

cookie Slapukų sutikimas