POINT

Biuro kėdžių linija | POINT

Pristatome per 1 dienąKėdė POINT sujungia viską, kas yra "sveika ir patogi", koncentruotoje formoje - klasikinį dizainą už konkurencingą kainą ir visų pirma kokybę! POINT siūlo ne tik atsipalaidavimą, bet ir dinamišką sėdėjimą su patogia koncepcija.

Kaina: 550,00€

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 55 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 55 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 11,00€.

„POINT“ nepalieka abejingų dėl formos, spalvos, funkcijos, kokybės ir patogumo, nesvarbu, ar tai standartinė versija su sintetiniu žvaigždžių pagrindu, ar aukšta versija su aliuminio poliruoto žvaigždės pagrindu. Itin patogi dėl gerai išdėstytų ir ergonomiškų apmušalų. „POINT“ siūlo itin elegantiškus ir prestižinius sprendimus su visiškai minkštais atlošais.

POINT sujungia nesenstantį dizainą ir nepriekaištingą meistriškumą su išskirtinėmis ergonomiškomis savybėmis.

Taškinis sinchroninis prisitaikymas prie vartotojo judesių pašalina slydimo efektą vartotojo nugaroje (jokio „marškinių ištraukimo“ efekto). Atlošo juosmens zona visada lieka toje pačioje vietoje. Mechaninę sistemą galima nustatyti į nuolatinę funkciją: kėdė automatiškai prisitaiko prie vartotojo judesių (dinamiškas sėdėjimas). Mechaninė spyruoklė leidžia vartotojui reguliuoti atlošo spaudimą pagal savo individualius poreikius. Ši spyruoklė sukuria laipsniškai didėjantį slėgį, kuo toliau vartotojui atsilenkiant.

Sinchroninis mechanizmas su spyruoklės jėgos nustatymu į šoną. Sukurtas taip, kad atitiktų naujausius ergonominius ir funkcinius reikalavimus. Ypač platus atlošo svyravimo kampas (25-30 °). Sėdynės pasvirimo ir atlošo pasvirimo kampus galima užfiksuoti 3 padėtyse.

Medžiaga laikančioms dalims: aliuminis išlietas aukštame slėgyje (perdirbamas).

Porankių atramos pagamintos iš aliuminio, ypač tvirtos.

T-porankiai: reguliuojamas aukštis ir plotis; su minkštomis pagalvėlėmis

Daugiafunkciniai porankiai: pasukami porankiai, reguliuojami pagal aukštį, plotį ir gylį; su minkštomis pagalvėlėmis.

Nugaros atlošas yra kūbinės formos ir turi gerą šoninę atramą. Be to, atlošą galima nustatyti 8 padėtyse ir reguliuoti 7 cm vertikaliai.
Sėdimosios dalies priekyje yra ryškūs apvalumai, kad būtų išvengta šlaunų cirkuliacijos susiaurėjimo. Sėdimojo paviršiaus pakreipimo ašis yra nukreipta į priekį, kad būtų išlaikytas kontaktas su grindimis sinchroniškai judant sėdynei ir atlošui.

Pasirinkimas: a) su slankiojančia sėdyne b) su sėdynės nuolydžiu (3 °).


AUDINIAI 


Leistinas svoris150 kg
Garantija24 mėn.
Reguliuojamas sėdynės gylisTAIP
"Anti-Shock" funkcijaTAIP
Reguliuojamas atlošo svyravimo stiprumasTAIP
Atlošo fiksavimas pasirinktoje padėtyjeTAIP
Sėdynės ir atlošo laisvo supimosi funkcijaTAIP
Atskirai svyruojantys sėdynė ir atlošasTAIP
Atlošo ir sėdynės sinchroninis svyravimasTAIP
Kūnas išlaiko pastovų kontaktą su sėdyne ir atlošuTAIP
Nugara išlaiko pastovų kontaktą su atlošuTAIP
Rėmo madžiagaAliuminis

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro kėdžių linija | POINT

Biuro kėdžių linija | POINT

Kėdė POINT sujungia viską, kas yra "sveika ir patogi", koncentruotoje formoje - klasikinį dizainą už konkurencingą kainą ir visų pirma kokybę! POINT siūlo ne tik atsipalaidavimą, bet ir dinamišką sėdėjimą su patogia koncepcija.

Priedai

30 kitų prekių šioje kategorijoje: