POINT tec2

Biuro kėdžių linija | POINT TEC2

Pristatome per 1 dienąPOINT TEC2 biuro pasukamųjų kėdžių modeliai yra specialiai pritaikyti atsakymams į kvietimus dalyvauti projektuose ir biuro gyvenime. Juose yra sinchroninis reguliavimas su integruotu sėdynės žingsniu ir teleskopinis sėdynės gylio reguliavimas, kad sėdynė būtų ilgesnė arba trumpesnė, visa tai šone valdoma mygtuku.

Kaina: 499,00€

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 49 premijos taškų. Jūsų krepšelyje yra 49 taškų kurį(-uos) galėsite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 9,80€.Savybės

* Taškinis sinchroninis mechanizmas su individualiu kūno svorio reguliavimu iš kėdės šono; su 4 fiksavimo padėtimis 

* Optimaliai suformuotas atlošas, užtikrinantis tikslią šoninę atramą

* Atlošo aukštį galima reguliuoti sėdint, 7 cm diapazone ir 8 padėtyse

* Slankiojanti sėdynė ir sėdynės pakopos reguliavimas standartiškai visuose modeliuose

* Pasirenkama galvos atrama; galima pasukti ir reguliuoti aukštį

*  „POINT Tec2“ pasirinkimas: reguliuojama juosmens atrama

* Pakeliamas aukščio reguliavimas su patogiu gylio spyruokliniu judesiuGalima pasirinkti dvi porankių versijas

T-porankiai su minkštomis pagalvėlėmis, reguliuojant porankio aukštį ir atstumą tarp porankių

Daugiafunkciai pasukami porankiai su minkštomis pagalvėlėmis, reguliuojant porankio aukštį, atstumą tarp porankių ir atlošo porankio atstumą

 

DIZAINAS: Uli Witzig

Šveicarų dizaineris Uli Witzig pastaraisiais metais padarė lemiamą įtaką „POINT“ linijų išvaizdai. Pavyzdžiui, vienas iš jo tendencijas lemiančių produktų asortimento yra darbo kėdžių linija „Reality“. Jo pasiekimai buvo apdovanoti daugybe apdovanojimų už originalumą ir dizaino kokybę.


 
Ratukai su apkrovos valdomu stabdymu. Medžiaga: polipropilenas (perdirbamas). Apkrovos atramos riba: 50 kg vienam dvigubam ratukui. Standartinė versija su kietais ratukais kilimams; jei pageidaujama, su minkštais ratukais medinėms ir sintetinėms grindims.Aukštu slėgiu išlietas aliuminis (perdirbamas); statinė keliamoji galia> 1,400 kg. Pagrindo skersmuo atitinka kėdės matmenų projektavimo gaires, kad kėdė neapvirstų. Pagal pageidavimą padengta milteliais.
Su apsaugine dujine spyruokle patogiam amortizavimui. Dujinė spyruoklė nepalaiko šoninių jėgų. Sėdynės atrama ir dujų spyruoklė nėra tiesiogiai sujungtos viena su kita.

Sinchroninis mechanizmas su spyruoklės jėgos nustatymu į šoną. Sukurtas taip, kad atitiktų naujausius ergonominius ir funkcinius reikalavimus. Ypač platus atlošo svyravimo kampas (25-30 °). Sėdynės pasvirimo ir atlošo pasvirimo kampus galima užfiksuoti 3 padėtyse.

Medžiaga laikančioms dalims: aliuminis išlietas aukštame slėgyje (perdirbamas).

Taškinis sinchroninis prisitaikymas prie vartotojo judesių pašalina slydimo efektą vartotojo nugaroje (jokio „marškinių ištraukimo“ efekto). Atlošo juosmens zona visada lieka toje pačioje vietoje. Mechaninę sistemą galima nustatyti į nuolatinę funkciją: kėdė automatiškai prisitaiko prie vartotojo judesių (dinamiškas sėdėjimas). Mechaninė spyruoklė leidžia vartotojui reguliuoti atlošo spaudimą pagal savo individualius poreikius. Ši spyruoklė sukuria laipsniškai didėjantį slėgį, kuo toliau vartotojui atsilenkiant.Nugaros atlošas yra kūbinės formos ir turi gerą šoninę atramą. Be to, atlošą galima nustatyti 8 padėtyse ir reguliuoti 7 cm vertikaliai.
Sėdimosios dalies priekyje yra ryškūs apvalumai, kad būtų išvengta šlaunų cirkuliacijos susiaurėjimo. Sėdimojo paviršiaus pakreipimo ašis yra nukreipta į priekį, kad būtų išlaikytas kontaktas su grindimis sinchroniškai judant sėdynei ir atlošui.

Pasirinkimas: a) su slankiojančia sėdyne b) su sėdynės nuolydžiu (3 °).

Porankių atramos pagamintos iš aliuminio, ypač tvirtos.

T-porankiai: reguliuojamas aukštis ir plotis; su minkštomis pagalvėlėmis

Daugiafunkciniai porankiai: pasukami porankiai, reguliuojami pagal aukštį, plotį ir gylį; su minkštomis pagalvėlėmis.

Šalto formavimo putos. Sudėtyje nėra chlorfluorangliavandenilių (CFC). Putplastis yra atsparus ugniai pagal DIN 75200.Užvalkalo medžiaga yra laisvai apmušta ant kvėpuojančių, atvirų porų, formuotų putų: tai užtikrina kvėpavimą ir garų pralaidumą. Aukštos kokybės apmušalai užtikrina, kad kėdėje negalėtų kauptis šiluma.
Galimas atlošas su sintetiniu apvalkalu arba pasirinktinai su visa apmušalais.Sintetinės medžiagos yra  pažymėtos ir gali būti perdirbamos. Naudojamuose dažuose nėra sunkiųjų metalų.


AUDINIAI 


Leistinas svoris150 kg
Garantija24 mėn.
Reguliuojamas sėdynės gylisTAIP
"Anti-Shock" funkcijaTAIP
Reguliuojamas atlošo svyravimo stiprumasTAIP
Atlošo fiksavimas pasirinktoje padėtyjeTAIP
Sėdynės ir atlošo laisvo supimosi funkcijaTAIP
Atskirai svyruojantys sėdynė ir atlošasTAIP
Atlošo ir sėdynės sinchroninis svyravimasTAIP
Kūnas išlaiko pastovų kontaktą su sėdyne ir atlošuTAIP
Nugara išlaiko pastovų kontaktą su atlošuTAIP
Rėmo madžiagaAliuminis

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Biuro kėdžių linija | POINT TEC2

Biuro kėdžių linija | POINT TEC2

POINT TEC2 biuro pasukamųjų kėdžių modeliai yra specialiai pritaikyti atsakymams į kvietimus dalyvauti projektuose ir biuro gyvenime. Juose yra sinchroninis reguliavimas su integruotu sėdynės žingsniu ir teleskopinis sėdynės gylio reguliavimas, kad sėdynė būtų ilgesnė arba trumpesnė, visa tai šone valdoma mygtuku.

Priedai

30 kitų prekių šioje kategorijoje: